Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowna bez pracyy

pomysl na biznes - mam do dyspozycji

Polecane posty

Gość zdesperowna bez pracyy

dosc duzy garaz (na 3samochody, jedna calosc, bez scianek dzialowych) i jedno pietro domu - 3dosc spore pokoje, kanalizacja, toaleta, wszedzie ogrzewanie. chce zaczac myslec o jakims biznesie wlasnie w domu. moze uslugi? ale co konkretnie? co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze jakbyśmy wiedzieli to sami byśmy biznesy prowadzili ;) przemyśl czego brakuje w okolicy i co to za okolica (czy to dobry punkt np. dla fryzjera czy warzywniaka - hipotetycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowna bez pracyy
kurcze wlasnie nie bardzo - dzielnica na krancach miasta, dom schowany w ulicy. mysle mysle mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdkaaa
ja bym zrobila laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to usługi raczej odpadają, chyba ze mocno nietypowe i rzadko spotykane na rynku - inaczej klientom się nie opłaci przyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowna bez pracyy
laboratorium? chyba oddac w dzierzawe;) myslalam o jakis uslugach prasowalniczych, moze o szwalni - sa naprawde dobre warunki. ale nie wiem z kolei czy bylby na to popyt - chociaz region jest dobry jesli chodzi o maly przemysl odziezowy. ale skad wziac wtedy klientow? wiekszsc istniejacych juz na rynku ma juz wspolpracownikow. i tak w kolo macieja - jedno laczy sie z drugim i nastepnym, nastepnym, nastepnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×