Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

pralka bosch-jakie sa wasze opinie?

Polecane posty

chodzi o ta marke, czy sie sprawdzila, czy jest awaryjna i jak sprawdzaja sie pralki ladowane od gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie marka godna polecenia. co prawda boscha mam zmywarke ale sprawuje sie bez zarzutu, podejrzewam ze reszta sprzetu tez jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
czy moge zapac tuaj nie zakladajac nowego tematu? a mianowicie chodzi o o, ze kupilam pralke LG, ktora mi brudzi ubrania, wkladam czyste, a wciagam z plamami koloru brazowego. Nie wiecie jaka moze byc tego przyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. grunt, ze marka nie jest awaryjna, bo obecna pralka wyzionela ducha raptem po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze mozesz zapytac, ale nie wiem czy ktos bedzie znal odpowiedz. spotkalam sie juz z czyms takim wlasnie w pralce, ktora sie zepsula. i doszlam po wielu probach do wniosku, ze prawdopodobnie to pozostalosc po poprzednim praniu, ze pralka nie dokladnie usunela wode, ale pewnosci nie mam. moja brudzila czasem na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie, mamy 10-letnią pralkę Boscha - przeżyła z nami 3 przeprowadzki, jest eksploatowana non-stop i nadal działa bez zarzutu. Polecam oburącz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
Dziekuje crazy_bogie, ja tak msle, ze to moze jakis olej ale z drugiej srony pralka chyba nie ma oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coraz wieksza ochote na tego boscha hehe a co tych plam to sproboj przeplukac prakle miedzy jednym, a drugim praniem. wlacza pusta pralke niech naleje sie woda, a pozniej oproznij. ja kiedy tak robilam pralka nigdy nie farbowala. a swoja droga takie rzeczy nie powinny sie zdarzac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 30
Ciekawia mnie opinie na temat pralki bosch wlx20461pl...napiszcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka
jeśli już to chyba wlx 20461 by a nie pl -ja biorę - ponoć super! jaką znasz cenę 0 ja 1599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddffr
nie znam pralki bosha ale amice przerabiałam do bani taka pralka często się psuje a teraz ardo i jest spoko kilka lat i bez żadnej naprawy raz tylko uszczelka poszła przez 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od boscha nie tylko pralkę - co do tych sprzętów nie mam żadnych zastrzeżeń. choć przyznać muszę, że i candy jest niezniszczalna (pralka w starym mieszkaniu ma ok 10 lat już i dalej śmiga bezawaryjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od bosha mam zmywarkę, pralkę natomiast mam whirlpool, obie firmy są według mnie godne polecenia. Whirlpool kupiłem na magicznaplaneta.pl za około 900 złotych, co było okazją, bo gdzie indziej ten samo model widziałem za 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdsadasd
Mam Boscha pralkę, nówkę. Cichutka, pierze rewelacyjnie, wszystko jest OK. (by the way - głośność zależy też od... wypoziomowania, przy dobrym ustawieniu nie ma prawa być głośna). Moja mama użytkuje Boscha już od 12 LAT i naprawdę chciałaby się jej pozbyć, a tu pralka nadal działa... przez ten czas tylko 1 raz poszło coś tam. Mam też zmywarkę Boscha i zdecydowanie polecam każdemu tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zakupilam pralke Bosha WAA 20163Pl i mam dosc nietypowe pytanie. Czytalam instrukcje obslugi i jest ona wg mnie bardzo ogolnikowa. Wyczytalam, ze przegroda II sluzy do srodkow pioracych, srodkowa do plynow zmiekczajacych, a I ???? Nie pisze nic do czego jest przegroda I. Ma ktos z was ta pralke czy dobrze zrozumialam, ze proszek sypie sie do II przegrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze he he
Moja pralka bosch działała przez 5 lat bez zarzutu.Po tym okresie padła grzałka,za kolejny rok programator i niestety skończyla marnie.Jedny słowem nie polecam.Znajomi kupowali identyczną pralkę mniej więcej w tym samym czasie i też już dwa razy naprawiali.NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka
witam,pralka dużo eksplaatowana, kupiona przed 10-laty do tej pory ,bezawaryjna.Ma 800 obrotów co zupełnie wystarcza .Solidne zawiasy,pomimo że jest bez bajerów ,sprawdza się w 100% . Wkładam co popadnie kapcie chodniki ,koce kołdry,Godna polecenia wiadomo Bosch.A przy tym cicho pierze , nic ująć nic dodać. Czekam aż się zepsuje to kupuje następną pralkę tej firmy. Ale nic nie zapowiada żeby się popsuła .Dodam że wyprane rzeczy nie są pogniecione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w magicznej planecie warto też spojrzeć na amicę - teraz fajne promocje mają, więc gratis nawet żelazko można dorwać :) amica zła nie jest, a cenowo półkę niżej niż bosch, więc na pewno warto przemyśleć zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogullka
Według mnie nie ustępuje w niczym Boshowi, tylko jest po prostu tańsza, ja mam i mi się w ogóle nie psuje i ciesze się że nie przepłaciłem za pralkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrejd
A to fakt akurat, że w przypadku pralek nie ma sensu przepłacać i wydać na amicę po prostu mniej pieniędzy. Prać będzie tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaaaaaaaa
Mam tę samą pralkę Boscha juz od 7 lat i jak na razie żadnej awarii. To znaczy była jedna mała, jak jeszcze na studiach mojej współlokatorce wkręciła się sznurwka, ale to głupota użytkownika, a nie awaria. Jeżeli chodzi o głośność, to uwazam, że moja jest dość głośna, ale np. moi rodzice mają cichuteńką. Dobrze pierze, nie niszczy ubrań. Następna raczej też będzie Boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnurshjana
miałem, jakbym teraz miał znów kupowac pralkę, to szedłbym po najmniejszej linii oporu i brał dla przykładu" http://www.euro.com.pl/pralki/amica-easycontrol-awe410l.bhtml W dzisiejszych czasach są małe różniće w tego typu sprzętach, oprócz różnic cenowych, czyli płacenia za markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od 7 lat używam boszki ładowanej od góry. Jakość prania oraz niezawodność godna polecenia tylko raz szwankował wyświetlacz ale już śmiga natomiast PRALKĘ ZŻERA RDZA. Nie używam ostrych detergentów, jedynie proszek i bardzo rzadko vanish w zelu jednak nie ma on styczności z obudową. Pralka rdzewieje od frontu w dolnej i w górnej części. Kupując tą pralkę myślałam że akurat z tym nie będzie problemu. Kolejną wadą jest nienajlepiej zaprojektowany dozownik proszku. Trudno utrzymać go w czystości i nie cały proszek oraz odplamiacz jest wypłukiwany. To tyle przemyślcie zakup. Pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosch jak najbardziej tak mam te pralke kilka lat i zero problemów w przeciwieństwie do Indesit- ta firma to porazka miałam kilka sprzętów i wszystko psuło się po około 3 miesiącach a po roku do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pralka Bosh WAE...PL była skręcana w Łodzi. Kupiłem ją w 2003 roku w sklepie AGD w Bielsku i od tamtej pory (odpukać) chodzi bez zarzutu. Lekko tylko łożyska gwizdzą i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralka BOSCH WAQ24460PL miała być na lata , koszt zakupu 1770,00 zł i BYŁA! na 3 lata - łożyska do wymiany i tu zdziwienia niby FIRMA BOSCH solidna a trzeba wymienić cały bęben koszt wymiany 1000,00 zł ! To 56% kosztu zakupu nowej pralki. Z tego wynika że kiedyś solidna firma BOSCH dołączyła do innych Firm "JEDNORAZÓWEK"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralki Boscha są całkiem porządne. Chyba najsolidniejsza firma. Swoją drogą warto pamiętać, że często odpowiedzi w takich wątkach jak ten, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt pl
Bosch WFO1663/15 Była bez zarzutu ale po 5 latach coś się stało z krzyżakiem bębna. Wymiana nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pralkę boscha od 10 lat bardzo dobra. Polecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×