Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka77

Pomysly na wakacje

Polecane posty

Gość Izka77

Witam forumowiczów. Chciałabym Wam przedstawić mój pomysł na tegoroczne wakacje i szukam porady.Mam taki charakter,że co rok chce spróbowac czegoś nowego i w tym roku chciałabym pozwiedzać na wielbłądzie.Jednak takich ofert jest mało nawet bardzo mało.Wcale nie szukam super długich wypadów ale tak,żeby było kilka możliwości podróży,żeby to nie była tylko jazda w kółko.Jestem ciekawa,czy może ktoś z tutejszych forumowiczów miał z czymś takim styczność.Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielek
miesiac temu jeszcze widzialem wycieczke \'sylwester na saharze\' i pomijajac to ze byla skierowana dla singli to wlasnie chodzilo w niej o spedzenie paru dni na pustyni, w pseudo karawanie :) jest wiele mozliwosci zwiedzania egipty ktore nie musza sie odbywac z ciasnego autokaru-tez tego nie lubie, mozna jeepem, jak sie uda to wielbladem, czy w rejsie po nilu, trzeba tylko ciekawie znalesc, wiele takich niecodziennych atrakcji jest dostepnych na ulicach egiptu ale sprobuj tez poszukac w naszych biurach tur. wycieczek fakultatywnych, w nich przynajmniej bedziesz miala jakies ubezpieczenie zawarte i gwarancje ze arab nie zniknie za rogiem, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka77
Nie słyszałam o spędzaniu sylwestra na pustyni,ale napewno musialo być ciekawie. Jednak do sylwestra jeszcze kupa czasu. A co do wycieczek z "ulic Egiptu" to właśnie trochę się boje,bo nigdy nie wiadomo na co/kogo się trafi dlatego wole polskie biura i załatwić sobie to na miejscu.A co do jeepa to takich ofert chyba też jest mało-wszystko właśnie skupia się na autokarach-niestety.Rejs po nilu...w sumie ciekawie tylko ile takie cos kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffano
zamiast patrzec na jakies kilroy... co nikomu nie jest znane, popatrz sobie chocby na jedno z pręzniej rozwijajacych sie biur w kraju, oni tez organizuja fakultety z egiptu(ale zalatwiane w polsce) jeepy i inne wielblady, ceny rejsów prawdopodobnie tez znajdziesz dla porównanie, papatrz na blizejslonca.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macintoosh
jesli chodzi o oferte portalu blizejslonca to maja oni dosc potezna rzeklbym nawet ogromna baze wycieczkowa, do tego dochodzi jeszcze mnostwo ofert typu: lec i zwiedzaj. Co do wyboru jest takze dostepna opcja "last minute" czy tez "first moment". Opinię pozytywne, bez negatywow- raz spotkalem sie z negatywem ale chodzilo tam o sprawe, gdzie klient popelnil po swojej stronei blad a nie biuro- a on nie mogl zrozumiec, że to z jego winy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantomx
o zwiedzaniu na wielbłądzie nie słyszałem nigdy ani nie czytałem wśród ofert dostępnych także nie rzuciło mi się to w oczy~w sumie pomysł ciekawy wart realizacji w praktyce chociaż pewnie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaa
utrzymanie wielblada jest pewnie drogie :)P co to to blizejslonca - biuro turystyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelllllll
izka spróbuj dowiedziec sie w polskich biurach/agencjach o sprawdzonych osobach które oferuja atrakcje z ulicy np w egipcie, moze dobrze poinformowany agent (np po study tours) bedzie mial poglad gdzei jest w egipcie, w ktorym miescie mozliwosc zorganizowania takiej malej karawany, poszukaj dobrej infolinii czy agenta w biurze i zagadaj, powodzenia (ja sie boje koni, to wielbladów to juz calkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Karczewska
co to to blizejslonca - biuro turystyczne? stokrotkaaaa- to pośrednik- ma na swojej stronie mnóstwo ofert poszczególnych biur podróży. Ty jako klient możesz sobie takowe oferty przewertować pod względem personalnych wymagań itp. Potem jak już decydujesz się na coś to po prostu kupujesz za ich pośrednictwem coś. Tak to wygląda w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Karczewska
do steffano: Sądzę (moja opinia), iż w polityce blżej słońca nawet nie leży reklamowanie się bowiem sami zadowoleni klienci, którzy powracają z wycieczek chwalą sobie zalety & profity jakie zapewnia ta firma- ot pocztą pantoflową rozchodzą się wiadomości takie- to dobrze, bowiem wiadomo, iż istnieje coś porządnego a nasze wydane pieniądze nie zostaną "utopione" w przysłowiowym- błocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaa
gosia k a Ty korzystałaś z ich uslug juz? polecasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Karczewska
Polecać polecam- nie korzystałam- dowiedziałam się od znajomych,....którzy de facto latają sobie na wycieczki już któryś raz a zamawiają przez portal u nich. Te kropki to wyraz zdziwienia jakie okazałam im, gdy dowiedziałam się, że to jest wciąż ta sama firma, z której usług korzystają a nie co rok różna etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaa
gosia k. czyli znajomi juz kilka dobrych lat lataja z ta samą firma-a gdzie jesli mozna spytac już byli? chcialabym poznac zakres mozliwosci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tibi
zakres możliwości to nie wszystko bowiem : a/ można mieć doskonały wachlarz ofert- a można także nie umieć ich rozreklamować b/ ważna jest promocja wg mnie im więcej podróżujemy, tym szybciej się nauczymy korzystać z usług pośredników etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na wycieczce w
egipcie i tam była wycieczka fakultatywna na pustynie. ale tylko 1 dzien. była jazda kładami, na wielbłądach, zwiedzanie wioski beduinów i innych rzeczy... a wieczorem ogromna impreza z ogromna iloscia zarcia, tancami brzucha i innymi i fajką wodną. było superowo. moja siostra była tez w tunezji i tam była taka wycieczka na 2 dni. było podobno jeszcze fajniej niz w egipcie. a znowu moi znajomi byli tez w tunezji na takiej wycieczce ale 4 dni na pustyni. spali w namiotach. bylo ponoc rewelacyjnie. ale oni jechali normalnie na wycieczke a pozniej stamtad dokupowali te fakultatywne. ale wczesniej przezd wyjazdem w biurach podrozy powinni wiedziec co tam maja za propozycje dla turystow. np do egiptu lecialam z alfa star i oni maja na swojej stronie opisane gdzie sa takie wycieczki i co sie na nich robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolekkk
tibi: promocja promocja, wazna jest raczej opinia o. czemu duza ilosc podrozy ma nam dac wiedze jak korzystac z uslug posredników, skoro moge latac tylko z biurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel k
ja bylam na wycieczce w tak samo jest na stronach np blizejslonca, gdzie masz dosc dokladnie opisane mozliwe fakultety do wykupienia w egipcie, z różnych miejscowości wyjazd, na różnego rodzaju wycieczki, moi znajomi korzystali wlasnie z uslug tego agenta, i sobie chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×