Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsi_light

erotyki na wlanetynki ale ladne

Polecane posty

Zamknij oczy, jestem tu Czujesz jak oddycham Ciało przy ciele, dłonie splecione Nasza intymność to cisza Świece sie pala, unosi sie dym Dym namietności Czułość jak błysk przenika nas Bije mi serce szybciej i szybciej Jestes przy mnie i ja przy Tobie Tak jest mi dobrze, tak sie unosze Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie ...jak ogien w kominku dogasam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhh....
Zanurzcie mnie w niego jakby różę w dzbanek po oczy, po czoło, po snop włosa jasnego, - niech mnie opłynie wkoło, niech się przeze mnie toczy jak woda całująca Oceanu Wielkiego. Niech zginie noc, poranek, blask księżyca czy słońca, lecz nich On we mnie wnika jak skrzypcowa muzyka - gdy do serca mi dotrze, będę tym, co najsłodsze, Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polikarp
dla żony : Tłusta dupa mojej żony z dnia na dzień nabiera werwy lecz nie jestem urażony, że ją sąsiad rżnie bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów,błysnąwszy w czarze winnej Zbudziłaś znaną grozę w duszy dawnym uśmiechem swym niewinnym Pośród wężowych włosów burzy. I przewrócony w ciemnych strugach Znów nie kochając,chciwie chłonę Przelotny sen o pocałunkach Śnieżne zamiecie twe skłębione A ty się śmiejesz dziwnym śmiechem W złocistym wijesz się kielichu I nad sobolim twym futerkiem Niebieski wiatr przeciągle wzdycha I jakże,patrząc w żywioł trunku Nie ujrzeć ciebie tam w koronie Nie wspomnieć twoich pocałunków Na swej twarzy odchylonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan__Gitarra
hej malutka sciagaj gacie na kolanach usiadz tacie prosze ciebie nie przesadzaj ja chce tylko Ciebie zbadac to rodzina musisz wiedziec ze twoj tata lubi siedziec wlozyc reke sobie w spodnie jest mu swietnie i cudownie a ty wkoncu zrozum mala ze masz sluzyc soba cala jesli rodzic o co prosi rob to chetnie niech dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×