Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoninar

dzwony znowu na czasie

Polecane posty

Gość antoninar

no i wrocily... ale ja pozostane przy prostych spodniach, dzwony nosilam przez cale dziecinstwo i mam ich dosyc. zdziwilo mnie tylko to ze wrocily w tak szybkim czasie. przeciez rurki nosi sie dopiero od kilku sezonow a dzwony nosilo sie przez kupe lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawe
ja z racji swojego wyglądu nie mogę chodzić w prostych spodniach tylko raczej w dzwonach i od paru lat horror istny w sklepach przeżywam bo nic tylko proste nogawki!!!dosłownie wszędzie od bazarków po markowe sklepy!!!!Wq...wia mnie coś takiego jeden obwieś z drugim wymyśli i szlus cały świat ma się dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, gdyby kazdy chodzil w tym co lubi i mu pasuje to nie byloby takiego bumu na rurki, czy jak kiedys na dzwony :P zreszta moda wraca i to wiedza wszyscy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
nie caly swiat chodzi w tym samym. tu gdzie mieszkam nie ma czegos takiego jak moda. kazdy ubiera sie tak jak lubi i jak mu pasuje, a z mody jak mu sie cos podoba to kupi, ale to nie moda dyktuje warunki. ja nie lubie siebie w rurkach i pewnie by mnie szlag trafial jak bym miala wybor rurki albo rurki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawe
No właśnie ja mam swój styl nie podążam ślepo za modą ale niestety mieszkam w Krakowie i jak ktoś sobie coś wymysli że modne to obłędu dostać można bo wszędzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj też to znam
Wszędzie same rurki i proste nogawki, których szczerze nie trawię. A jeśli dzwony to z cekinami, poprzecierane, w kwiatki, sratki.. Teraz dla odmiany same fioletowe ciuchy w sklepach - ok, lubię fiolet ale chciałabym też kupić letnią sukienkę w innym kolorze.. Czekam niecierpliwie na te obiecane dzwony, chyba kupię na zapas ze 3 pary :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelka
Boże .. takie spodnie sa okropne .. bleeeeeeeee !!!!!!!!!! nie ma to jak rurki i biodrówki i bardzo obcisłe spodnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde gdzie te dzwony
wybrałam się na poszukiwania dzwonów biodrówek i w ogóle nic jeszcze nie ma w sklepach... Same proste nogawki :( Nie mogę się doczekać aż ta moda do nas nadejdzie, uwielbiam dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe-- to przyjedz sobie na bazarek do mnie.. mam do niego 2 kroki bo w centrum mieszkam:p Tam jest tyle tych wstrętnych dzwonów,że sie porzygac można:o:o Ostatnio już się przymierzałam, żeby tam haje zrobic:D Ja bym sie wstydziła stanąc tam z takim paszteciarskim towarem!!!!!!!!!!! 😡 a poźniej sie kurwa dziwią,że utargu nie ma.. lubie kupowac na bazarkach, bo tam może wiele ciekawych rzeczy znaleźc i wcale nie wyglądam jak 'bazarówa'.. co za kraj, co za miasto! i to na śląsku! wstyd, wstyd i jeszczeeee raaaaaaz WSTYD! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa tequilla
ja kupilam w c&a dzwony biodrowki, z wywijanymi nogawkami, sa zajebiste;) takie szerokie na dole ze cala stopa zaktyta a u gory takie sexi i poszerzane od ud leciutko( nie jka szwedy) zaprasowalam je ostatnio na kancika i sa boskieeee, ale rurki tez mam i proste i szwedy, mi we wszyskich dobrze sie chodzi i wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy narzekałyście na rurki i proste spodnie ja będę narzekać na dzwony bo ich sie nie da skrócić:(:( i znów wraca mój horror... cóż moda ... jedynie mnie dziwi fakt że na zimę, przecież to totalnie nie praktyczne, znów będą mokre nogawki od śniegu i ciapy gdzie przy rurkach nie było tego problemu i nie można włożyć ich do kozaków. maja tez swoje plusy rurki uwypuklały mankamenty figury dzwony je ukrywają. większość teraz kocha rurki a na początku odnosiły się równie sceptycznie jak teraz do dzwonów przyzwyczaimy sie dziewczyny a na razie trzeba zaopatrzyć sie na zapas w rurki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×