Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chwilunie

a ty zasadziles juz drzewko?

Polecane posty

Gość goniaaaaaaaaaaaaaa
odwiedzone wszystkie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iriskaya
Przyszłam podlewac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaaaaaaaaaaaa
Odwiedzone wszystkie :) 🖐️ Wszystkiego najlepszego z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poklikane
:))) Nareszcie wiosna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaaaaaaaaaaaa
ale się naklikałam, żeby tylko kataru z tego nie było :)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podlałam wszystkim , szkoda tylko że wszyscy się nie rewanżują :o jak tak dalej będzie to będę klikać tylko tym co klikają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iriskaya
Ale jak rozpoznac, kto nam klika? ;) PS. Marketa, Duch - kliknięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Czy to klikanie jest jeszcze aktualne? Po 100 wejściach można było otrzymać certyfikat, z boku pisze, że misja kompletna - co daje dalsze klikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Marketa :) dzięki za odp., ale nie bardzo rozumiem - moje drzewo miało 100 wejść i dostałam certyfikat - co jeszcze dostanę? :) i za ile kliknięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Nie znalazłam nigdzie na stronie posadzdrzewo.pl informacji o tym, że potrzeba 1000 kliknięć. Może było tak przy akcjach w innych latach. Drzewka od 100 kliknięć są na 5 poziomie, który patrząc na pasek postępu wydaje się być maksimum. I do 100 kliknięć jest aktywne wydrukowanie certyfikatu (sprawdziłam ponownie). Czy dalsze klikanie rzeczywiście do czegoś prowadzi? Czy ktoś mógłby mi podać linka (tegorocznej akcji), gdzie jest napisane, ile kliknięć i na co potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Marketa, a jesteś zalogowana (wpisany e-mail i hasło u góry) kiedy sprawdzasz swoje drzewko? Jeśli nie, to nie możesz drukować certyfikatu ( i wtedy jest komunikat, że nie urosło) Spróbuj się zalogować, sprawdź czy logowanie się wyświetliło i góry, i wtedy sprawdź certyfikat :) U mnie działa (przy 100 paru kliknięciach) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Marketa :) Nie ma za co :) Dobrze, że się wyjaśniło :) Świetny pomysł, niech każdy (pamiętając o ZALOGOWANIU się najpierw) sprawdzi, czy już dostanie certyfikat, i wyłowimy resztę, której trzeba pomóc poklikać do 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×