Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

szukam pracy 20-latka z Łodzi

Polecane posty

helol, szukam pracy, mam 20 lat, od miesiaca nie studiuje gdyz kierunek okazal sie totalnym rozczarowaniem i teraz szukam pracy dzieki ktorej bede mogla zarobic pieniadze i rozpoczac ns nowo studia od pazdziernika ;) jesli tkos chce to przesle cv ;) znam 2 jezyki obce tj. angielksi tak powiedzmy ze na poziomie komunikatywnym i rosyjski na dobym i bardzo dobym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Może spodoba Się to jako dodatkowa i przyjemna.Jesli jeszcze czegoś szukasz. Sama sobie ustalam kiedy i ile chcę popracować .Do tego mam taniej kosmetyki a i czasami nagrody. Polecam ...wszystkim mamom,tatusiom ,nastolatkom. Na początku może są nie wielkie pieniążki, jeśli ktoś chce potraktować to jako pracę dodatkową, ale z czasem może być całkiem pokaźny dochód. Jest szansa na własną działalność. Zapisać się może każdy z całej Polski i kupować tylko dla siebie i bliskich lub odsprzedawać z zyskiem innym. Bez nakładów finansowych. Darmowe spotkania z kosmetyczką. W grudniu promocja...wpisowe tylko symboliczną 1zł. Nie trzeba nigdzie jechać można zapisać się tu online.: https://pl.secure.oriflame.com/consultantSer vices/business/onlineRegistration/eshopCommunicationMain.jht ml Więc tym bardziej polecam . Jeśli ktoś będzie zainteresowany służę radą i pomocą-proszę pisać na adres nesca-fe@tlen.pl ,odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam .Konsultantka Oriflame -Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oja oj
czemu naciągasz? naiwnych szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pracy dla uczniów / studentów nie brakuje. jak ja sobie szukałam w łodzi https://praca-lodzkie.pl/praca-miasto/lodz/ to w sumie może ze dwa trzy tygodnie tylko szukałam ,a trafiała mi się na nie najgorsza oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam pracę przy kręceniu filmów reklamowych w Łodzi 30zł/h, rozważę każdą ofertę. piszcie na mail marczy84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×