Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wariettta23

Telefon na walentynki??

Polecane posty

Gość wariettta23

zastanawiam sie czy telefon będzie fajnym prezentem dla mojego chłopca on dużo wyjeżdża więc spopro do siebie dzwonim, a przydał by mu sie jakiś nowy sprzęcik, czy może uważacie ze to zbyt zobowiązujący prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
to zalezy w jakich jestescie relacjach, w jakiej sytuacji materialnej, jaki to telefon.... jesli np. on jest troszke 'biedniejszy' niz ty to prezent fajny ale troche moze to zle odebrac itp... ogolnie mowiac raczej nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrusia
Jesli Cie stac to czmu nie, prezent jak najbardziej dobry, powiem ze ja sama nad tym myslalam bo podoba mi sie LG Shine(czarny), kiedys nie byloby mnie na to stac ale teraz moglabym sobie na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaqelina
telefon jest nie głupim pomysłem tym bardziej że mówisz ze on sporo wyjeżdża, a może pomyśl o jakimś komunikatorze?? Mężczyźni lubią taki sprzęt moim zdaniem warto przyinwestować w cos takiego- oczywiście wszystko w ramach indywidualnych mozliwości finansowych....aczkolwiek moim zdaniem warto przynajmniej obejrzec ten sprzęt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarafaaracac
a na jakiej zasadzie ty kupisz ten telefon??? wydasz kilkaset zeta czy za zeta i bedziesz bulic abonament??? bez sensu takie prezenty a LG to gowno wiem bo w Orange pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawel
co do LG to ja tak nie uwazam, moim zdaniem np. Shine jest bardzo dobry. Ma go maja mama juz pol roku i jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Ja to bym mu kupiła samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×