Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie nadaje sie do niczego

debil ze mnie

Polecane posty

Gość nie nadaje sie do niczego

koncze studia zaoczne i jeszcze nigdzie nie prcowalam czy to jest normalne? i wcale nie nudzi mi sie w domu, a gdy mam gdzies wyjsc zalatwic cos powaznego dostaje palpitacji serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadaje sie do niczego
marze o normalnej pracy bez stresu... jestem dosc obrotną kobietą ale boje sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4
zmotywuj się, z pewnością sobie poradzisz jak nie musisz na siebie zarabiac? ale zobaczysz życie zmusza do wysiłku...przyjdzie taki dzień ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charie
Gdy ja jeszcze nie pracowałem miałem małe wymagania. Nie musiałem chodzic do markowych sklepow,do kina,na obiad do restauracji. Dzisiaj,rok po podjeciu pierwszej pracy nie umiem zyc bez tych "drobnych przyjemnosci". Gdy sobie postawisz w zyciu przeszkody,bedziesz musiała podjac prace. Teraz budze sie z usmiechem na twarzy i zastanawiam sie co dzisiaj sobie kupie i gdzie zjem obiad,w jakiej fajnej restauracji i na co pojde do kina wieczorem. Pieniadze daja szczescie ale nie mozna wpasc nałog tej małej monety,poniewaz wtedy mozna szybko wszystko starcic. Wiem co mowie bo mało co nie straciłem kasy swojej,i innych. Jezeli kazdego dnia postawisz sobie małe zadanie i z kazdym dniem coraz wieksze to zdobedziesz dużo. Powodzenia w pierwszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadaje sie do niczego
ja tez mam teraz male wymagania, siedze w domu nigdzie nie wychodze,,, jedynie gdy mam zjazdy w weekendy ide ze znajomymi na piwo ale czasem sie zastanawiam czy to nie jest przegięcie... zresztą duzo bym dala zeby miec prace ale, nikt mnie nie chce i szybko sie męcze bo za bardzo sie angazuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenn77
odezwij sie do mnie, wiem o czym mówisz, tez tak długo miałam :) chętnie z Tobą porozmawiam, czasami pogadanie z kimś obcym pomaga :) jenny7@tlen.pl lub gg: 2110989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadaje sie do niczego
mam chyba strasznie niskie poczucie wlasniej wartosci :( cholera jasne przegrałam zycie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nienadaje się
Jen77 Ci poleci /Herbalife jako sposób na życie - musisz pić to i sprzedawać a będziesz na niego pracował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka1
uciekaj z tego topiku, nie dołuj się więcej! :) idź na diety,może tam poczujesz się lepiej koniecznie się dowartościuj! może zrób sobie ładny manikirrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadaje sie do niczego
ale ja nie jestem...jakas zakompleksiona raczej sredniej urody, schludnie sie ubieram a znajomi mi nie wierzą ze nigdzie nie pracuje:( jestem do niczego przegrałam zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się depresji autorko! Wyjdź i zacznij żyć pełną parą, bo życie jest za krótkie na smutki i dolowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja naja.
wiecej wiary w siebie!!!!! Moj chlopak dziennie studiowal, w lipcu skonczyl, 3 miesiace szukal pracy i wlasciwie nie majac zadnego doswiaczenia [bo pracowal tylko 4 miesiace w obsludze klienta] znalazl prace w swoim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×