Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynka22222222222

Po czym poznac ze facet chce tylko zaliczyc dziewczyne -PANOWIE ODP

Polecane posty

Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiKsIa_00
A więc tak ja jestem z moim chłopakiem na odległość. Mieszka odemnie z 400 kilosow. Jak go pierwszy raz zobaczylam to spojrzal na mnie zaczerwienil i wstydzil sie przedstawic ale w koncu to zrobil. Gdy odjechalam po kilku tygodniach przez kome wyznal mi miłość i poprosil o chodzenie. zgodziłam się. Ale nawet jak ze soba nie chodzilismy to pisal do mniemile slowa. Po kilku tygodniach zaczol mi mowic komplementy i rozmawial ze mna o roznych rzeczach pytał sie co u mnie jak tam w szkole co robie o moich rodzicow itd.... . Jak mi cos jest to sie bardzo martwi. Ostatnio jak bylam u niego sam zaproponowal mi zakupy kupowal mi slodycze i taka spodniczk ano poprostu to co chcialam jesli mialam na to ochotkę jak nie mialam to nie. Po kilku dniach naszego 2 spotkania czyli chyba na 5 spotkaniu zaczol mnie obejmowac calowac i dotykac moich piersi. Na porzegnanie wziął mnie na ręce i sie prawie rozpłakał gdy musiałam jechać. A tak pozatym raz mi zrobił krzywdę ale odrazu mnie przeprosil i juz tak nie robi. CzY ON NAPRAWDE KOCHA CZY CHCIAŁ MNIE TYLKO ZALICZYĆ? jak cos jestem z nim niecale 8 miechow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
po czym ?? hm po tym ze na niego lecisz.... a jak zkladasz taki topic to jest to mozliwe... jesli facet raczej z duzo nei wyrwie to po co mu wyrywac jak moze miec taka do dymania na dluzej..... jak moze wyrwac kazda to moze zaliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×