Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozetka

Praca z dziećmi-świetlica środowiskowa itp. Ktoś pracuje?

Polecane posty

Gość kozetka

Jak wygląda taka praca? W jakich godzinach i jaka pensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kady
pracowałam w świetlicy CARITAS dla dzieci trudnych. Praca niepowiem dla mnie była ok. zaraciałam w miesiącu tylko 150zł. Ale dla samych dzieciaków było warto. Odrabianie znimi lekcje, spacery po mieście, na koniec dnia posilek dla dzieci i organizowanie czau wolngo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesssssa
a jakie trzeba miec kwalifikacje i czemu tak ci mao zaplacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od kierownika
ja pracowalam w takiej swietlicy. praca popoludniami, pol etatu, dzieci trudne ale nie narzekalam na prace. ale zienil sie kierownik. osoba zupelnie nie znajaca sie na tym skutecznie to wszystko rozwalila, zepsula dzieciaki na maxa. odeszlam z tej pracy. a co sie robi(pod warunkiem ze jest normalny kierownik i nie podwaza autorytetu wychowawcow)- odrabia sie lekcje, bawi na boisku czyogrodku, chodzi na spacery, zajecia plastyczne, dzieci uwielbiaja tanczyc, spiewac, rysowac.zajecia w grupie np na lepsza komunikacje, przeciwko agresji, o asertywnosci, uzaleznieniach , zdrowiu itp ale duzo czasu zabiera pomoc w lekcjach. zarobki nieduze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile zarabia...
A mógłby ktoś się podzielić informacją ile zarabia się w takiej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grainn
Ja pracuje 7 lat, praca jak kto lubi, są dni dla których warto to robić a są dni że traci się sens takich placówek.Najbardziej irytują pretensjonalni rodzice, dzieci z myślą ,że im się wszystko należy. Zarobki niskie zazwyczaj nie ma całych etatów, 1/2, 1/4 1/6 u nas zarobki wahają sie 950 brutto plus premia uznaniowa. Co do zarobków to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grainn
Ja pracuje 7 lat, praca jak kto lubi, są dni dla których warto to robić a są dni że traci się sens takich placówek.Najbardziej irytują pretensjonalni rodzice, dzieci z myślą ,że im się wszystko należy. Zarobki niskie zazwyczaj nie ma całych etatów, 1/2, 1/4 1/6 u nas zarobki wahają sie 950 brutto plus premia uznaniowa. Co do zarobków to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tylko po maturze, dopiero wybieram się na studia od przyszłego roku, oczywiście kierunek pedagogika wczesnoszkolna z plastyka-nie wyobrazam sobie zebym mogla studiowac cos innego. myslalam kiedys o historii sztuki ale chce pracowac na swietlicy lub jako nauczycielka od klas 1 do 3. Myslicie ze mam szanse na prace w swwietlicy bez studiów? Przyjeliby mnie gdybym jednoczesnie rozpoczeła studia i prace w swietlicy? Trochę wsydze sie o to pytać w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×