Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trochę nietypowa

Technik informatyk - czy warto mieć taki tytuł oprócz studiów

Polecane posty

Gość trochę nietypowa

Hej! Studiuje,zaocznie ekonomie (jestem po LO), ale trudno o prace (sensowną). Mam możliwość pójść dodatkowo, dziennie do 2 letniej szkoly (studium zawodowe), na kierunek technik informatyk... Czy warto? Po 2 latach miala bym zawod i mogla bym pracowac i odciazyc rodzicow (moglam isc na dzienne prywatne,ale wolalam zaoczne panstwowo, i w miedzy czasie pracowac, albo zrobic sobie druga szkole i pozniej pracowac). Ktoś pracuje w tym zawodzie technika? Dodam, ze nie ide tylko dla papierka, conieco się orientuje w temacie (tworze dodatkowo na zlecenia proste stronki www ( html, css, javascript, ucze sie php i mysql) ? Pewnie, gdyby nie matma to moze poszla bym na studia informatyczne....(w studium raczej nacisk na praktyke-tak przynajmniej mowila babka w sekretariacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk z powołania
Hej! Ja mam taki zawód, pracuje jako informatyk. Zarabiam narazie 1700 zl netto, ale mysle juz o wyjezdzie za granice. Ucz sie baz danych (SQL), PHP i... opanuj chociaz podstawy C++ ewentualnie C#. Delphi... hmmm hobbystycznie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do informatyka z powołania
A gdzie pracujesz? W jakimś większym mieście? Bo ja jestem z wykształcenia matematykiem, ale na programowaniu znam się całkiem nieźle, tylko że nie mogę znaleźć pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka2
poradze wam, inwestujcie w siebie, kupcie sobie ksiazki do egzminow Cisco, sami zapisujcie sie na egzaminy,najlepsza praca to specjalista od sieci komputerowych. ciocia dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przeciętne wynagrodzenie w IV kwartale 2007 roku wyniosło 2.899,83 zł wobec 2.662,51 zł w IV kwartale 2006 roku, czyli wzrosło o 8,9 proc. rdr - podał Główny Urząd Statystyczny. W ujęciu kwartalnym przeciętne wynagrodzenie wzrosło o 7,2 proc. Przeciętne wynagrodzenie za rok 2007 wyniosło 2.691,03 zł, czyli było wyższe o 8,6 proc. niż w 2006 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę nietypowa
Ja pracuje w mieście wojewódzkim. Natomiast z matmy zawsze byłam noga, co nie przeszkadza mi znać się do brze na komputerach :) W sumie to zajmuje się głównie bazami danych, ale od czasu do czasu tworzę jakąś grafikę (ale to chyba raczej juz kwestia talentu niż... umiejetności informatycznych). A w czym programujesz? :) Bo jak w jakimś Turbo Pascalu, czy COBOLu to raczej trudno o prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie lepiej zrobić studia z informatyki zamiast technikum. Informatyk-ekonomista to dobre połączenie. Inna sprawa, że w IT ważna jest samodzielna nauka, ciągle wchodzą nowe języki programowania, a chyba obecnie najlepiej jest rozwijąc się w big data i IoT, bo programowanie w jakiś C czy javach to troszku przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×