Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka78

fryzjer toruń

Polecane posty

Gość gość
Z tego co zauważyłam W salonie na Kozackiej używają Loreal proffessionnel, kemon, milla, joanna. Jakość kosmetyków jest bardzo dobra a najważniejsze jest doświadczenie fryzjerek. Kiedyś chodziłam do pewnego salonu, w którym używano kosmetyków Kerastase - co z tego jak fryzjerki zniszczyły mi tam włosy. W salonie Twój Fryzjer jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona. Kolor na moich włosach zawsze wychodzi rewelacyjnie a w dodatku niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_blondyneczka
Fryzjer który naprawi każdą fryzurę, który także zrobi fryzurę od zera do bohatera. Prawda jest taka, że ten mężczyzna ma wieloletnie doświadczenie poparte tysiącami zadowolonych klientów. 15lat doświadczenia to nie przelewki... Więc jeśli ktoś chce być pewien efektu na swojej głowie, to nie ryzykowałabym strzyżeń za 20-30zł. (okey...zaoszczędzić można, ale nadal będzie to słabizna.) Polecam więc p.Tomka Liberda w Toruniu. 507 699 750 - wystarczy zadzwonić i spytać kiedy ma czas. Wznawia On swoją działalność w Toruniu, po swoich wojażach po innych miastach. (Już nie Grudziądz, już nie Chełmża). Dlatego też nie trzeba wcale czekać (jeszcze nie trzeba) tygodniami czy też miesiącami... - to jakaś ściema z tymi strasznymi kolejkami. Wyluzowany, nowoczesny, a jednocześnie elegancki i profesjonalny. Jak dla mnie mistrz. Metamorfoza fryzury - lub odnowienie cięcie profesjonalnym sprzętem-nożem chińskim a do tego dzięki odpowiedniej technice ścięcia włosy stają się lżejsze, staną się silniejsze i szybciej rosną (to fakt !!! ) Ponownie podaję numer telefonu: 507 699 750 ...i już niedługo mam nadzieję zawitać w salonie w Toruniu na Chełmińskim Przedmieściu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z koleżanka Tomek Liberda to jak dla mnie najlepszy fryzjer w Toruniu. Potrafi naprawić dosłownie każdy kicz na głowie...!!! Osobiście poprawiał mi nieudana dekoloryzacje z czarnego na blond. Włosy nie są zniszczone a kolorek super. Jak dla mnie to mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję salonu , który oferuje robienie dredów :) Proszę o namiary lub kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna treść ogłoszenia Zostań Stylistą fryzur -PROMOCJA do końca sierpnia Fryzjer, zwany stylistą fryzur jest osobą, która zawodowo zajmuje się układaniem fryzur okolicznościowych, tworzonych na specjalne okazje takie jak śluby, komunie, sylwester, chrzciny. Zadaniem fryzjera jest odpowiednie ostrzyżenie i wymodelowanie włosów, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta. Fryzjer pomaga również w doborze fryzury oraz udziela szczegółowych informacji dotyczących pielęgnacji włosów. Fryzjer damski W programie: Technologia fryzjerska Stylizacja fryzjerska Materiały fryzjerskie Higiena Podstawy działalności usługowej Podstawy psychologii w obsłudze klienta Pracownia fryzjerstwa damskiego Perspektywy pracy: salon fryzjerski centrum urody SPA Telewizja Studio fotograficzne tearty własna działalność Zapisz się: zak.edu.pl/formularz Toruń, ul.Szeroka 31 Tel. 56 621 11 54 REKRUTACJA TRWA! Nie czekaj do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diterbo
chciałabym wam wszystkim polecić salon fryzjerski na toruńskiej starówce wprawdzie mały zakładzik ale atmosfera fachowość i profesjonalizm jaki wytworzyli pani ewa z panem wojtkiem jest niespotykany znają się na tym co robią nie z książek czy poradników ale z doświadczenia chodzę tam już kilkanaście lat i wielu moich znajomych też i nigdy nie słyszałam żeby ktoś był niezadowolony a żeby tu napisać kilka słów skłoniła mnie sytuacja kiedy to widziałam i słyszałam jak to pani ewa poprawiała płaczącej pani fryzurę wykonaną w innym zakładzie wiem w jakim ale to nie o to chodzi pani ewa z panem wojtkiem dokonali cudu pani wyszła uśmiechnięta i szczęśliwa dlatedo z czystym sumieniem polecam salon przy ulicy sukienniczej 8 w toruniu. PANI EWO I PANIE WOJTKU TAK TRZYMAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientujecie się gdzie pracuje teraz fryzjer Krzysztof do niedawna był w Sikorski art&beauty a teraz gdzieś uciekł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaP
Twój Fryzjer na Kozackiej oraz Broniewskiego mają bardzo dużo zdjeć na swoim Facebooku. Ja i moje koleżanki zawsze jesteśmy zadowolone niezależnie, z którego salonu korzystamy :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie idzcie do salonu fryzjerskiego WIZARD , to co pan Tomek zrobil mi na glowie to jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, nie polecam salonu fryzjerskiego słonecznik. zdałam się na poradę fryzjerki. obcięto mi włosy tak że wyglądałam jak w hełmie. włosy się nie układały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jestem w trakcie poszukiwania dobrego salonu fryzjerskiego w Toruniu. Nie polecam salonu słonecznik, salonu Kant oraz salonu fryzjerskiego przy ulicy Sienkiewicza w Toruniu. Natomiast polecam salon fryzjerski przy skrzyżowaniu ulicy chełmińskiej i długiej oraz salon Górny w plazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Awokado na Wybickiego. Fryzjerka tam urzędująca spaliła mi włosy i zamiast jasnego blondu zrobiła białe jak len. Porażka. Nie radzę też iść do salonu przy bibliotece na Żwirki i Wigury, bo tam fryzjerka z kolei zamiast ciemnego brązu zrobiła mi kiedyś czerń na głowie, której nie mogłam pozbyć się przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny az strach isc do fryzjera po tych komentarzach. Ja chodze tylko gdy ide na jakies wesele i musze upiac jakos swoje trzy wlosy na krzyz. Ostatnim razem bylam w Matrixie na lelewela i teraz chyba tez sie tam wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam piszecie ze nie am Pana Tomka Liberdy otoz jest na szosie lubickiej w Salonie Wizaż jest jak zawsze najlepszy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno odradzam wspomniany wczesniej salon matrix na lelewela! Fryzjerki leca sobie w kulki i traktuja klientow niepowaznie- mialam umowiona wizyte od dwoch miesiecy na czesanie ( chcialam fajne upiecie bo bylam swiadkowa u siostry) a 2 dni przed dostaje telefon ze fryzjerka mnie nie przyjmie bo idzie z dzieckiem do lekarza!!! Zenada, ani zadnego przepraszam ani zapytania co ja na to tylko od razu tekst ze mnie nie przyjmie i ze moze jedynie godzine zmienic, co bylo mi wybitnie nie na reke. A takie bajki ze w sobote idzie do lekarza z dzieckiem to glupszym od siebie moze wciskac. Ostatecznie w ogole tam nie poszlam, bo nie bede placic komus kto robi ze mnie idiotke. Nie cierpie takich ludzi!!! Odradzam! Z takim prostactwem jeszcze sie nie spotkalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Broniewskiego 5 maja dobra fryzjerkę ma na imię Daria byłam i polecam wie dziewczyna co robi i potrafi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poleci mi ktoś dobry salon fryzjerski w Toruniu pracujący olaplex ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Toruń
Z całą odpowiedzialnością polecam panią Karolinę ze studio fryzjerskiego K Studio, ul.Wyszyńskiego 19 (paw. Karolina Na Skarpie). Bardzo miła, uzdolniona fryzjerka, delikatna, przy tym robi rewelacyjny masaż głowy :) Oby więcej takich osób w branży fryzjerskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam pierwszy i ostatni raz w salonie Twój fryzjer na ul. Broniewskiego 5. Rozjaśniałam odrosty. Umówiłam się z fryzjerką na złoty ciepły blond. Fryzjerka potraktowała ciemny odrost silnym rozjaśniaczem, po którym wyszła jasna platyna. Rozjaśniacz chyba najtańszy na rynku, bo smród aż mi łzy z oczu płynęły. Chyba się zorientowała że kolor jest za jasny bo potem 2 x tonowała farbami. Efekt jest taki że odrosty są jaśniejsze od pozostałych włosów a końcówki z blond zrobiły się szaro-bure. Poza tym włosy tak mocno wydegażowane, że nie sposób ich wymodelować na szczotkę (są w pasmach dziury). Usługę wykonywała Pani Michalina. Salon mocno przereklamowany, zdecydowanie NIE POLECAM!!! Najgorsza koloryzacja na moich włosach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy szukam pilnie fryzjerki !!!! Do momentu zamknięcie salonu w PDT (dom towarowy ) tam pracowała . P. Wiktoria / Weronika blondynka włosy do ramion . Doszły mnie słuchy ze prawdopodobnie gdzieś na rubinkowie pracuje . Bo napewno nie w salonie który z pdt przenieśli na chelminska - byłam tam , w ślepo sie umówiłam bo byłam pewna ze tam ta pani nadal pracuje, niestety nacięłam sie na fryzjerkę która kompletnie nie zrozumiała o co mi chodzi , mało tego spędziłam tam pół dnia za duża kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Twojego Fryzjera na Broniewskiego. Opinia jak wyżej napisana. Prosiłam o rozjaśnienie farbą nawet gdyby miały wyjść rude. Pani zastosowała rozjaśniacz firmy Joanna. Włosy do tej pory się kruszą a było to miesiąc temu. Spalone, zniszczone, usługa 78 zł. Omijajcie szerokim łukiem Twojego Fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Twój fryzjer na Broniewskiego !!!!! Pan właściciel jest bardzo nieuczciwy , wycenia coś czego nie robi, ponieważ siedzi w innym pomieszczeniu a w telefonie obserwuje co robią 3 fryzjerki ( w drugim pomieszczeniu jest kamerka ), drugim okiem patrzy na fryzjerki w miejscu gdzie siedzi... Córce, która dwa miesiące wcześniej miała wykonaną podobną fryzurę, tylko bez pseudoloków które zepsuły się po godzinie ponieważ były wykonane na prostownicy policzył jak za fryzurę okolicznościową 49,90zł ( wcześniej za pięknego dobieranego zawijanego przez całą głowę zapłaciłam 12 zł), ale ok. fryzura była ładna, niech będzie 49 zł, jednak coś jest nie tak... cennik to cennik, a Pan właściciel za każdym razem inaczej liczy... Za to tym samym razem ja miałam myte, czesane na szczotkę włosy i prostowane (chciałam coś innego, ale Pani fryzjerka stwierdziła, że mam fryzurę " bob " i nie bardzo da się z tym coś zrobić więc wymodelowała mi fryzurę standardowo jak przy " bobie "). Po czym poprosiłam Panią by podpięła grzywkę ponieważ bym chciała mieć uczesanie troszkę inne niż zwykle i zawinęła kawałek grzywki w tzw. ślimaczka i podpięła spinką ( zdjęcie poniżej). Pan właściciel wystawił mi rachunek i wycenił usługę pomimo tego że nie widział dokładnie co robiła fryzjerka. Za strzyżenie + modelowanie + warkocz. Spytałam się czemu tak dużo płacę a On uświadomił, że miałam strzyżone włosy + modelowanie + warkocz. Ja na to, że było samo mycie + modelowanie + zawijasek co nie jest warkoczem. On, się zmieszał ( 7- letnia córka stwierdziła, że widać że kłamał ponieważ usta mu się trzęsły...)i elegancko przekręcił kota ogonem... " modelowanie jest gratis do strzyżenia więc jest taka sama cena", powiedziałam, że powinnam zapłacić tylko 17,90 ponieważ warkocza nie ma, a On , że siedziałam godzinę na fotelu i chcę zapłacić tylko 17,90??? Nie wspomnę, że czekałyśmy 20 minut na usługę ponieważ było opóźnienie to się poprawił na 40 minut. Jednym słowem bardzo nieuczciwy człowiek, wiedział, że nie ma racji to kręcił jak popadnie. Ja zapłaciłam, wspomnę, że miałam ślub i nie miałam już siły ... spieszyło mi się. Współczuję tylko fryzjerkom tam pracującym, bardzo fajne dziewczyny... nie chcę nawet myśleć jakim jest pracodawcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mieszkam w Toruniu od jakiegoś czasu i nie mogę trafić na dobrego fryzjera. Jeden odwalił mi inny kolor niż chciałam a u drugiego obcieli mi połowę włosów gdzie prosiłam o lekkie wycieniowanie by moje długie włosy lepiej się układały. Niby opinie o nich były dobre a wyszła kicha. Teraz boje się iść gdziekolwiek bo zabraknie mi włosów na te cuda co robią fryzjerzy. )-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DObry fryzjer to do Warszawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×