Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herman goły i wesoły

Syski mojej Pani - jaki to rozmiar???

Polecane posty

Gość moim zdaniem to 70D
Super:D Czyli twierdzisz, ze w staniku 70, który spokojnie rozciąga się do 90-95cm ona się nie dopnie?:D Wiecie, gdzie ma leżeć stanik? Zmierzcie się w żebrach, dziewczyny:O Bo ja mam w żebrach pod biustem dokładnie 66cm i musze nosić staniki z obwodem 60 a 70 mogłabym sobie zapiąć na tyłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesoły
kłócić się nie będziemy. to moja laska i jej cycki są naturalne. ale to chyba nie jest w tym momencie ważne?? a bieliznę już postanowiłem kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Dodam, że stanik 60 ma w obwodzie bez rozciągania 58cm zazwyczaj a rozciąga się do 75. Przecież chyba drewnianych staników nie nosicie?:O A majtki też kupujecie takie, które bez rozciągania mają 90cm w biodrach?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z czego Ty masz staniki??? Ja mam 70C a 75 pod biustem i zapinam się na pierwszą najluzniejsza haftke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Jeżeli ma takie piersi, to kup jej biustonosz z niskim mostkiem, tzn. żeby te druty z przodu kończyły się nisko. To się nazywa typ plunge i wtedy zbiera biust z boków (teoretycznie) i powinien dobrze leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesoły
ło kurde, nie wiedziałęm że kupno zwykłego stanika może być tak skomplikowane. mostki jakeiś, zbieranie cycków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Sory, a w Polsce najwięcej osób nosi staniki z bazaru, które się niemiłosiernie rozciągają, takie z H&Mu oraz z Triumpha. One wszystkie rozciągają się bardzo. Osobiście nosze bieliznę brytyjską, np. Freya, Fantasie, Fayreform. One rozciągają się mniej. Ale o 15 cm to się rozciągnie każdy stanik;) Zastanów się, czy w ciągu dnia obwód nie podjeżdża C i do góry na plecy, nie wbijają się ramiączka od biustonosza i nie zostawiają śladów na ramionach. Albo czy jak np. zdejmujesz bluzkę i podniesiesz ręce do góry, nie musisz poprawiać stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie podjeżdza, nie wpijają mi się ramiączka, nie muszę ich poprawiać. Mam dobrze dobrany stanik tyle, że nie rozciąga się jak mówisz. Ale nie zamierzam się z tego powodu martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Aha. No spoko. Stanik, który jest na gumie, wykonany z materiału nie rozciąga się:D To ok. Mi się ciągle stanik zsuwał na cycki, musiałam go poprawiać, a teraz nosze 60E i jest ok. Więc tylko przestrzegam, że żeby naprawdę mieć 75cm pod biustem, w żebrach, trzeba być dużą osobą. Autorze, weź sobie miarkę w dłoń, odlicz 75cm i sprawdź, czy Twoja dziewczyna ma takie wymiary w żebrach, bo sam najlepiej wiesz, jak ona wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Agniecha, jak weźmiesz stanik w rękę, złapiesz z jednej i z drugiej trony, to ci się nie rozciąga, jak pociągniesz każdy koniec w przeciwnym kierunku?:O Czy wy w ogóle kiedyś widziałyście stanik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to 70D
Aha. No to nie mam pytań🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesoły
a to 60 to polska rozmiarówka? bo przeglądam stronę z cyckonoszami to tam jest od 70 rozmiar !?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C lub 75D
poproś w sklepie o stanik dla szeroko rozstawionych piersi i zapytaj czy w razie Twojego błędu można wymienić na inny fason lub rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesoły
to i ja pędzę lecę. dziękuję za pomoc raz jeszcze. wybieram 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C lub 75D
a najlepiej to kup jej koszulkę nocną. łatwiej dopasować rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesoły
tak zrobię. dzięki za rade. wolałbym nie wymieniać jednak, ale najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie
spokój z stanikiem, kup lepiej jakieś fajne majtki lub koszulkę to będzie prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj się jej ile ma
w pasie, bo 10cm wyżej nie może mieć dużo więcej;) Wtedy będziesz znał obwód stanika. Dziewczyna, która w talii ma ok. 60cm zawsze ma pod biustem mniej niż 70. Pod biustem zazwyczaj ma się 5-8cm więcej niż w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniki z obwodem 60 cm
są trudnodostępne w Polsce, bo tutaj jest ciemnogród pod tym względem. W UK sa od 60cm, a baby tam dużo grubsze. W Azji sa od 55cm. A miski staników są w rozmiarach do K;) Patrz, to jest 60D i jest małe: http://www.allegro.pl/item309683492_nowa_freya_tizzy_60d_28d_i_stringi_na_walentynki.html tutaj masz też 60tki: http://www.e-lady.pl/index.php?d=show&off=6&scid=1&sid=1&smid=&sname=freya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 60D wydaje się mniejsze od moich 75C czy to mozliwe? A znasz jakąś stronę z tabelką rozmiarów od 60?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniki z obwodem 60 cm
Bo im mniejszy obwód tym mniejsze miski. Dlatego większość kobiet jak mają za małe miski, zwiększa sobie obwód stanika. Ja kiedyś nosiłam 75A:O Dodam, ze mam 66cm pod biustem, a stanik latał na mnie, gdzie mu się podobało. W dobrze dobranym staniku możesz biegać, iść na siłownię, tańczyć, a on się nie rusza, biust tak samo. Tabelka rozmiarów jest tutaj na przykład: http://www.intimo4you.com/tabele_rozmiarow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniki z obwodem 60 cm
Proszę. Gdybym napisała, że mam 85cm w biuście, każdy by zakrzyknął, że straszna deska. Ale biorąc pod uwagę, że pod biustem mam 66, to już się robi 19cm różnicy. Lepiej to przeanalizuj, a potem zajrzyj tutaj: http://b75.blox.pl/html Albo tutaj: www.malobiusciaste.prv.pl Nie zniechęcaj się nazwą, bo mały biust to tam wszystko do miski G:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie analizuję tabelkę:) Mam pytania: 1.u tych ang. producentów miseczki zaczynają się od C? 2. Gdzie jest Twój obwód 66cm? 3.Czy najmniejszy rozmiar pod biustem to 76,5cm? czy ja źle to odczytuję? 3. Jak ja mam 75cm to powinnam zakupic 60C? Teraz już zgłupiałam na serio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie tak źle czytasz
tabelkę;) 60cm to jest obwód stanika. Takie staniki zazwyczaj mają od 58cm zupełnie nierozciągnięte, do 72 cm. Czyli zawsze obwód troche sobie zaniżasz. Wybierasz obwód stanika, a potem patrzysz, jaką miskę do tego. W tym celu mierzysz się w biuście, na luzie, baz ściskania. I jak wyjdzie Ci np. 85cm, to możesz wybrać rozmiar miski E, który teoretycznie jest na 84cm przy obwodzie 60, albo większy. Mi pasuje 60E. To tez zależy od biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×