Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia__22

Symulator lepszy od mezczyzny

Polecane posty

Gość niunia__22

Moze to wyda wam sie dziwne ale tak jest... mam 22 lata jestem z mezczyzna 4 lata on byl moim pierwszym ja jego pierwsza.... przez 3 lata wspolzycia nigdy nie mialam orgazmu pochowowego a lechtaczkowy moze ze 2 razy. 1, roku temu kupilismy symulator od ktorego sie uzaleznilam, wiem ze on potrafi doprowadzic mnie do rozkoszy a moj facet nie. nie wiem co robic czy tkwic w tym zwiazku skoro nie jest nam ze soba w lozku dobrze. na codzien w wzajemnych relacjach jest ok ale lozko to tragedia i moja trauma zyciowa. od miesiecy mysle nad rozstaniem, ostatnio powiedzialam mu o zerwaniu ale stwierdzilismy ze jeszcze sprobojemy, da mi czas na "odblokowanie sie". bardzo czesto o tym gadamy ale to nic nie pomaga... myslalam o zdradzie ale tego nie chce, nie chce byc nie fer. przez to ze w lozku jest zle ja mysle o innych facetach... blagam o pomoc!! rozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
a co to za symulator???masz na mysli wibratorka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
to jest symulator na baterie w ksztalcie walca i dotyka sie tym lechtaczki, to nie jest wibrator w ksztalcie penisa. zmiana partnera jak to latwo powiedziec....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używasz a imienia nie znasz
naywam się STYMULATOR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
bardziej obchodzi mnie jego dzialanie niz jego pisowania;) to nikt mi nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używasz a imienia nie znasz
może zasymuluj stymulatoram chuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
czy jemu odpowiada? z jednej strony jest zly ze wole stymulator, jest zly ze on nawala i tego ne potrafi zrobic ale jest mu tez dobrze bo wie ze chociaz przez to jest mi dobrze. jest zly ze za kazdym razem po naszym sexie jak on juz konczy to ja chce stymulator. jestem nastawiona ze inaczej juz sie nie da i chociaz tak bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta ma specyficzny sposób dochodzenia do orgazmu i ten specyficzny sposób musi odpowiadać partnerowi Jeżeli nie to koniecznie zmienic partnera U ciebie orgazm masz podczas stymulacji wibrtorem Ja bym ci polecił zmienić czas nie stymulować do orgazmu po jego orgazmie a przed niech on sie tym podnieca a po twoim orgazmie niech on rozpocznie z Toba stosunek a bedzie fajnie bo przedłuży się u ciebie stan orgazmiczny. Czy może on cie zaspokoic minetką ,lub swoim paluszkiem? Będzie czuł sie bardziej spełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_91
Moze to wyda wam sie dziwne ale tak jest... mam 22 lata jestem z mezczyzna 4 lata on byl moim pierwszym ja jego pierwszym.... przez 3 lata wspolzycia nigdy nie mialam orgazmu analnego a migdałkowy moze ze 2 razy. 1, roku temu kupilismy symulator od ktorego sie uzaleznilem, wiem ze on potrafi doprowadzic mnie do rozkoszy a moj facet nie. nie wiem co robic czy tkwic w tym zwiazku skoro nie jest nam ze soba w lozku dobrze. na codzien w wzajemnych relacjach jest ok ale lozko to tragedia i moja trauma zyciowa. od miesiecy mysle nad rozstaniem, ostatnio powiedzialem mu o zerwaniu ale stwierdzilismy ze jeszcze sprobojemy, da mi czas na "odblokowanie sie". bardzo czesto o tym gadamy ale to nic nie pomaga... myslalem o zdradzie ale tego nie chce, nie chce byc nie fer. przez to ze w lozku jest zle ja mysle o innych facetach... blagam o pomoc!! rozpaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
niunia_91 dlaczego kopiujesz moj temat? to jest powaznym problem. jakis tam facet... probowalismy tak ale ja nie moge sie odprezyc bo w glowie mam mysli ze znowu i tak nam nie wyjdzie jestem juz tym zmeczona. nie potrafie mu sie oddac swobodnie, rzadko sie kochamy bo ja tego nie chce...wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_22
z drugiej strony z Dobermana niezły ogier, może zerwać ze swoim chłopakiem i przerzucić się na psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
chyba ktos ma fajna zabawe podszywajac sie pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninia__22
Tak, myślę, że to dobry pomysł. Doberman tańszy w utrzymaniu od faceta, a i częściej może zgłebiać moje kakaowe oczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia__22
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×