Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krecik2

Jakość płaszcza.

Polecane posty

Gość Krecik2

Chcę wiedzieć czy ktoś juz kupił brunatny płaszcz rozmiar 36 cena 129zł i jaka jest jego jakość,czy jest fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonprixPrix
W bonprix? Wlasnie sie zastanawiam nad zakupem tego plaszcza. Jak to jest z ta ich rozmiarowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Mogę polecić płaszcze oraz kurtki z BonPrix'a. Kupiłam tam już 2 kurtki i płaszcz. Materiał jest okej a rozmiar też pasuje. Podajcie linki www do upatrzonych przez Was ciuszków to powiem Wam może coś więcej - może mam te płaszcze, kurtki. Ogólnie dość dużo ubrań mam z tej firmy i myślę, że mogę polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonprixPrix
Ta twoja kurtka też super. Byłam dzisiaj na zakupach i znalazłam identyczny płaszcz jak http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.360.1.5.1&pr=26577 !! Mimimalnie inaczej rękawy wykończone, ale reszta taka sama. Kolory: brunatny, ecri, czarny. W sumie kupię w sklepie bo wolę poprzymierzać ;-). A tak na przyszłość, jak to jest z rozmiarówką bonprix? Podobno trzeba zamawiać rozmiar mniejsze. A ja nosze małe 36 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
z rozmiarówką jest tak samo jak pisze na ich stronie w tabeli, ona jest 100 % wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoacha
Nie zawsze rozmiar się zgadza. Kupiłam tam płaszcz noszę rozm.38 płaszcz był tego rozmiaru na metce ale mogłam się nim dwa razy owinąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Jeżeli chcesz zarezykować, to zamów mniejszy. Zawsze możesz odesłać, dostać od nich zwrot kasiory a później zamówić większy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×