Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M_O

CHETNIE POMOGE

Polecane posty

Gość kumi_kumi
już zlikwidowałam rachunek firmowy, ale mam osobisty i ten podam. myśli Pani że naczelnik US przychyliłby mi się do mojej prośby i wypłaciliby wcześniej? wiem, że od US ciężko wyrwać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla US musza byc podstawy prawne do tego. A niestety jezeli masz cala sprzedaz na 22% to wchodzi w rachube tylko zwrot w 180 dniach. Wiec ja szczerze watpie, aby jakikolwiek US sie przychylil do Twojej prosby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppbkb
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppbkb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szera36
Przymierzam się do założenia własnej dziłalności mam kilka pytań. Po pierwsze jaki sposób opodatkowania będzie dla mnie najbardziej korzystny( sklep)? po drugie ile zapłacę księgowej za prowadzenie dokumentów? no i na razie ostatnie,( chociaż już pytałam o to na forum) ile może kosztować wynajęcie lokalu na sklep w niewielkim mieście ok. 20 tyś mieszkańców? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szera36
dodam jeszcze że to jednoosobowa działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiasz M_O
chciałabym też pracować w kadrach, ale odstraszają mnie niskie zarobki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternatywa do etatu
Przyjmijmy, że młody 25-letni człowiek skończył właśnie studia i został zatrudniony za 5000 zł miesięcznie. Przy tym, jego szef jest tak wspaniałomyślnym człowiekiem, że co rok daje mu podwyżkę, by wyrównać inflację - 3% rocznie. Zanim nasz bohater przejdzie na emeryturę w wieku 65 lat zarobi on łącznie 4.524.076 zł. Uau! Robi wrażenie, prawda?! A teraz zobaczmy, co się stanie jeśli ten sam młody człowiek zajmie się tylko jednym z kierunków, oferowanych przez Intway - terminalem płatniczym "Taulink". Jest to urządzenie podobne do terminala przez które płącimy kartą w sklepach i innych miejscach. Różni się Taulink od dobrze znanych każdemu terminali w sklepie tym, że nie musi mieć łączności telefonicznej czy internetowej i działa wszędzie, gdzie jest zasięg telefonii komórkowej. To oznacza, ze może być stosowany w taksówkach, kioskach, na bazarach i innych miejsca, gdzie niema jak ustanowić tradycyjny terminal. Można go nawet nosić w torebce i obsługiwać klientów nawet gdzieś w polu czy lesie, co czasami rzeczywiście jest bardzo potrzebne. Na przykład, dołądowanie komórki dla zachowania łączności. Nasz młody człowiek podpisuje umowę tylko z jednym!!! nowym punktem, świadczącym usługi Taulink miesięcznie. Oraz znajduje tylko jednego!!! pomocnika miesięcznie. A więc, po roku czasu ten nasz młody człowiek zbuduje grupę z 8192 ludzi, która podpiszy umowy z 16.362 punktami oferującymi usłufi Taulink. Tyle punktów może sobie pozwolić takie miasto jak Wrocław, ale żeby nie było, że za dobrze rokuję, przyjmijmy, że będzie to cały Dolny Śląsk. Zwracam specjalną uwagę, że ci wszyscy ludzi podpisują jedynie jedną umowę miesięcznie!!! Statystyka dotychczasowego stosowania Taulinka w wielu krajach swiata jest następująca: - średnio na 250.000 ludności dokonuje się 40.000 transakcji - średnia wartość transakcji - 8 zł - dochód organizatora sieci Taulink - 1% Dla Dolnego Śląska statystyka będzie wyglądała następująco: Ludność - 5.000.000 Transakcje - 800.000 Wartość transakcji - 8 zł Dochód dla organizatora sieci - 800.000x8=6.400.000 złx1%=64.000 zł rocznie. Prawie tak samo jak w pracy na etacie. Ale jaka różnica w poświęconym czasie i wysiłku!!! Jak wiadomo, w Polsce jest 16 województw. Z taką ekipą jak ma nasz bohater można cały kraj obsłużyć w 1 rok. Czyli po drugim roku działania z Taulink statystyka wygląda tak: Ludność - 38.000.000 Transakcje - 6.080.000 Wartość transakcji - 8 zł Dochód dla organizatora sieci - 6.080.000x8=48.640.000 złx1%=486.400 zł. rocznie. Mówiąc inaczej, te same 4.524.076 zł nasz bohater wyrobi w niecałe 10 lat. Gdyby nawet poszło mu 2 razy gorzej, to i tak jest to 2 razy krócej niż na etacie!!! Podkreślę jeszcze raz 2 ważne rzeczy - podałem symulacię tylko jednego kierunku działania Korporacji i wyznaczyłem aktywnośc jednej osoby na 1 klienta i jednego współpracownika miesięcznie!!! A przecież to można robić o wiele bardziej aktywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×