Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yyyyyyyyyy

Panie księgowe z niedużych miast ile zarabiacie??

Polecane posty

Ja pracuje w jednostce budzetowej w malym miescie przy granicy z czechami i mam 1500 brutto.To wychodzi gdzies 1100 na ręke.Do tego nagroda tylko raz w roku i to mala.tez jestem ciekawa jak inni zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w jednostce
budżetowej w małym mieście zarabiam ponad 4000 brutto ale jestem główną księgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie glowna ksiegowa tez ma okolo 4000 tys brutto z dodatkiem funkcyjnym.A masz tam jakas ksiegowa pod soba?Ile ona zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Częstochowa...
2100 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w jednostce
mam kilka. Zarobki średnio od 2000 do 3000 brutto, mam też bardzo młodą dziewczynę bez doświadczenia po szkole średniej ta zarabia 1500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mowice o jednostce budzetowej??Jestem zaskoczona.Wiecie ja zarabiam jak ta dziewczyna swiezo po szkole a mam 3 letnie juz doswiadczenie i robie wszystko oprocz bilansu deklaracji VAT i sprawozdania budżetowego ale wszytko do tych rzeczy przygotowywuje od poczatku do konca.Ale jestem wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "ja tez w jednostce" to gmina czy jakas inna jednostka budzetowa i jaka to miejscowosc jesli mozna wiedziec.Moje miasto to Cieszyn i mam juz tego dosc jesli chodzi o nasze zarobki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w jednostce
nie to nie gmina, jesteśmy jednostką organizacyjną samorządu województwa ale nie napiszę w jakim mieście bo to jedyna taka jednostka w tej miejscowości więc nie mogę się narażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam brutto
4,5 tys. i jestem glowna ksiegowa w malym miasteczku pod Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem:) zazdroszcze wam bardzo!! Mam teraz mozliwosc zmiany pracy za 100 zl wiecej z mozliwosciami premi raz na kwartal i nie wiem czy przyjac ta prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neliska
zmieniać jak najbardziej, jak nie będziesz ryzykować, to będziesz stać w miejscu, wprawdzie 100 zł różnicy to mało, ale może są inne korzyści, typu bliżej do pracy, więcej się nauczysz, zdobędziesz dośiwadczenie, które później będzie procentować, no i premie to jest dużo. Z mojego doświadczenia powiem Wam, że trzeba co jakiś czas zdobyć się na odwagę, wiem co mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male miasto
40 km od poznania- 10 tys brutto gł.księgowy 14 lat stazu, uprawnienia MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj. kaliskie
6 lat stazu, wyzsze wyksztalcenie 6 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neliska
należałoby jeszcze podać wielkość firmy, przychody dla porównania i czy się podlega badaniu, i mniej więcej zakres obowiązków, bo to od tego też zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 brutto
plus 13-stka, premia kwartalna, samochód słóżbowy, wczasy 2 x rok (ale niestety tylko krajowe), -młodszy księgowy (korporacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez sie wpisze mimo ze
nie male miasteczko: mlodsza ksiegowa - korporacja, pol roku stazu w dzialach finansowych, zero wyksztalcenia w tym kierunku - 3100 brutto + kilka dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 95 tysiąca brutto
średnia sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być
9,5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×