Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SkaRbie

allegro praca

Polecane posty

Swego czasu przeglądając allegro zauważyłam, że tam ludzie oferuja swoje usługi np pisanie prac czy też tłumaczenia. Hm..jak myśliciewarto się tam \"ogłosić\"? Taka praca-aukcja. Mi by zależało na uczniniach co im się zadań robić nie chce, nie chcą pisać dialogu, opowiadania itp. Mają się nauczyć czytanki więc proszą o jej przetłumaczenie. Takie literacko-fancuskie coś. Język ksiązkowy, ale mówiony. Tylko nie wiem, co powinnam wpisać w treści mojej oferty, aby \"dyplomatycznie\" każdy wiedział o co chodzi, ale oficjalnie, że to tłumaczenia dla kazdego śmiertelnika. To fajna sprawa, bo potem komentarz to jakby swidectwo, ze tłumaczenie było ok itp A zatem doswiadczenie jest jakby udokumentowane. Po co pisać coś literacko na forum fr jak mozna to zrobić własnie niby pracując, komus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy pisanie prac jest do końca legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem. Ale mnie interesowało tłumaczenie pisanie to polskie cos itp a tłumacznie wyrazow? zadan? to jak korki tylko par distance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ryzykujjj
aby aktywowac konto, musisz podac swoje dane. prawdziwe dane. nie daj Boze ktos sie zorientuje i umili Ci zycie. Wejdz na strone www.ekorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×