Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aakk

Storczyk/orchidea z supermarketu

Polecane posty

Gość aakk

Pełno teraz pięknych kolorowych storczyków w supermarketach, cena to 20-30zł i zastanawiam się nad ich kupnem, ale nie wiem czy warto: czy długo się utrzymają itp. czy ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi?? i mógłby coś poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego z supermarketu
kupiłam sobie storczyka w Ikea w marcu na dzień kobiet , kwitł do sierpnia potem miał rok przerwy ale teraz znów ma łodyżkę i juz za niedługo bedą nowe kwiatuszki. Musi mieć tylko odpowiednie warunki i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swojego z obi już dwa lata. Kwitnie jak opętany choć nie mam szczęsliwej reki do kwiatów to temu widać dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ja posiadam dużo storczyków ,ale też dużo straciłam ,gdy kupuje w supermarketach proszę zwracać uwagę na korzenie ,czy nie sa zalane ,czy nie ma mchu ,lepiej jak sa suche ,jasne . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ten temat był poruszany.Przejrzyj wcześniejsze tematy, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część moich to nabytki marketowe. teraz właśnie 3/4kwitną. Trzeba o nie dbać, nawilża i spryskiwać, zadba o odpowiednią temperaturę. Nie ma znaczenia, czy z marketu czy z kwiaciarni. chociaż mój najpiękniejszy falek jest z mocno specjalistycznej kwiaciarni, ale też nie kosztowało 30 PLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skałka
A jak często podlewacie storczyki? Czy zraszacie takze ich liście? Mój phalenopsis nie kwietnie od ponad roku. Może robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Zajrzyjcie tutaj: Ogrodniczo Działkowe Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×