Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elenka__

Dlaczego nie mogę znaleść pracy?? niech mi ktoś powie bo oszaleje.

Polecane posty

Gość elenka__

mam wyższe wykształcenie, ale lipne - zootechnika (kierunek ciężki, ale pracy nie ma) angielski umiem w stopniu średnim, jestem na poziomie zaawansowanym mam prawie rok stażu w administracji publicznej znam bardzo dobrze MS Office itd. i dlaczego nie moge znaleść tej cholernej pracy, gdziekolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flalaallalal
Może brak ci właściwych cech osobowościowych. Spalasz na rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle to samo
bo za dużo osób chce pracę biurową!!!! i do tej tylko się ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka__
właśnie że na rozmowach sie nie spalam ale oni nawet nie dzwonią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
to normalne u poszukujących pracy. Po 2 miesiącach zaczęłam wariować i szukać w sobie błędów, jakie być może popełniam. Wykształcenie niezłe, doświadczenie zawodowe, młoda, ładna, inteligentna, prawda? Po trzecim miesiącu, znalazłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalot86
zastanow sie nad swoim cv, czy oby wyglada profesjonalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuja zootechnikow
w Australii i RPA, poszukaj w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja naja.
no wlasnie, wszyscy chca do biura a do biura dostaja sie tylko nieliczni... ja jestem na produkcji i nie narzekam. Wiec lepiej odstaw swoje wykszalcenie na b ok i poszukaj w innej dziedzinie niz praca biurowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa
dziewczyny ja skończyłam szkołę zawodową jestem krawcową, nie cierpie tego. miałam długą przerwę dzieci etc. i co dalej? pojawiło sie ogłoszenie TELEMARKETING ... przyuczymy . zadzwoniłam doszłam do wniosku co mi szkodzi . I co ? jest super !!!. Pracuję już 2,5 roku , popołudniami i w soboty , czasami w niedzielę . Co z tego zarabiam więcej niż mój mąż on oczywiście tego nie wie, nie może wiedzieć. nareszczie wiem , że żyję . zlecenie i co z tego , mam 35 lat 3 dzieci kto mnie zatrudni? chcą żebyśmy miały 25 lat i 15 doświdczenia 3 języki , nogi do nieba etc. ja jestem teraz super zadowolona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko pracując na zlecenie firma ewidentnie okrada Cię z przysługujących Ci praw pracowniczych jak np urlop. Ja myślę o swojej emeryturze, bo przyjdzie czas, że przestaniesz pracować i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tylko w zeszłym
tygodniu w lokalnym tygodniku (Kronika Beskidzka) widziałem dwa ogłoszenia o poszukiwaniu zootechnika...???? Coś słabo szukasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko może nie każdy jest z Beskidów???? Angela to nie jest prawda, na umowe zlecenia przysługuje urlop, normalnie w wymierza 1/12 za miesiac, ale fakt że wiele osób myśli że nie przysługuje urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuupp
Tymczasem w sposobie wykonania umowy zlecenia przedstawionym przez czytelnika można zauważyć cechy właściwe stosunkowi pracy. W takim przypadku, zarówno po rozwiązaniu wspomnianej umowy, jak i jeszcze w czasie jej trwania, zleceniobiorca ma prawo wystąpić do sądu pracy z powództwem o ustalenie istnienia stosunku pracy w miejsce umowy cywilnoprawnej. Jeśli sąd uzna, że umowa zlecenia była faktycznie umową o pracę, wówczas zleceniodawca może żądać zasądzenia wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, ekwiwalentu z niewykorzystany urlop wypoczynkowy itp. Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoly czlowiek
Lepiej zarabiac wiecej na umowe zlecenie i samemu odkladac na emeryture na 3 filar, bo z tej zusu za najnisza krajowa nie bedzie duza emeryturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zacznij przegladac oferty
typu przedstawiciel handlowy w branzy miedzy innymi producentow pasz badz srodkow weterynajryjnych, tam twoje wyksztalcenie bedzie wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli umowa - zlecenie to jest jedyna praca pracownika, to jest obowiązek opłacania składek na ZUS, kiedyś nie było takiego obowiązku, teraz już jest, więc na emeryturę się odkłada. Różnica jest tylko wprawie do urlopu, na umowę zlecenie nie przysługuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×