Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

koniuszy no własnie żadnego pytania nie zadałam,zaczęłam od regulaminu,pozniej czytałam pytania do Pana Piotra a po odświeżeniu strony napis ,że zostałam zbanowana.Więc pytam dlaczego,czy ktoś moze mi wytłumaczyć rozsądnie jakim prawem oceniacie kogos tylko po tym ,ze sie zalogował.Zaznaczam nie jestem sama,znajdzie sie jeszcze kilka takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred witaj 🖐️ *klask klask* koniuszy no sorry za naruszenie regulaminu na normalnych forach jest upomnienie a nie od razu ban :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIUSZY -> w regulaminei portalu napisane jest,ze DO rubika nalezy zwracac sie przez pan, nie O rubiki ... cytule "Na forum do Pana Piotra nie zwracamy się per "Ty ". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałabym, skoro jednak jestem godna to: klask klask klask dla miszcza pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy-> jak miszczowi zal tych 10zl to ja mu zaplace, a co? tylko musisz sie go spytac , bo ja jestem zbanowana na wieki wiekow ... za to, ze napislam, ze jest ........ uwaga........... inteligentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy nie pisaly do niego, bo go tam nie bylo, tylko ewentualnei o nim...jesli nam sie udalo napisac cokolwiek.... czy ty wogole czytasz co my tu piszemy? bo wyglada , jakby nie za bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie Koniuszy! Otóż z przykrością muszę stwierdzić, że nie jest w stanie całkowicie zrozumieć pańskiego pytania. Postaram się jednak odpowiedzieć. Prowadząc forum o sobie nie kazałbym tytułować się per pan. Jeżeli ktoś zwróciłby się do mnie po imieniu, to przyjąłbym to w ten sam sposób, jakby poprzedził imię słowem \"pan\". Jeżeli użyłby w moim kierunku słowa, jakie pan próbował użyć, to prawdopodobnie zapytałbym go, o co mu chodzi. Jeżli obrażałby innych użytkowników, to otrzymałby ostrzeżenie lub \"bana\" w przypadku recydywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy -> to co robie z moimi pieniedzmi to tylko moja sprawa, chcialam ulzyc w platnosciach miszczowi, skoro to dla niego taki problem i dlatego ustanawia te dziwne zasady na forum....poza tym, nie jest to moj ulubiony rodzaj muzyki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze A wiesz, że Zeus Jest Maszyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gogito gorgo gum... Panie Koniuszy, za płyty jednak grzecznie acz stanowczo podziękujemy. O koncertach tym bardziej nie ma mowy, z twórczością "pana Rubik" /który, nota bene, odmienia się podobnie jak Guzik/ możemy zapoznać się w mediach. Radio i tv podają nam niezbędne do życia dawki tego eliksiru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy -> bo mi sie przypomnialo... w dziale dla obcokrajowcow powiedz komus, kto sie tym zajmuje , ze wypadaloby zmienic z questions to Mr Runik na Questions for MR Rubik .... razi w oczy ... w kazdym razie razilo przez tych kilkadziesiat minut , co tam bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy-> czy ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem, czy tylko udajesz ?powiedz, ze udajesz, bo jest rzecza niemozliwa, zebys nie zrozumial ani jednego slowa jakie tu napisalam.... wierze, ze to tylko poza , nie daj mi sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, Szanowne Damy, powiedzcie, czy my się męczymy w tym temacie, w którym nie o muzykę imć pana Rubika chodzi a bardziej o jego tlenioną osobę, brak dystansu do siebie i jego 'zakon' przewspaniały i nieomylny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to przedwiośnie nowej postawy PRowej "twarzą do uzytkownika forum" :) Byłoby miło. Czy przy okazji zostaną cofnięte bany dla osób, które otrzymały je na zapas, nim zdążyły dokonac choćby jednego wpisu lub śmiały zadać jakiekolwiek pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczyłabym na to, Szanowna Pani Odyno :D Jak napisałam wyżej - zakon jest nieomylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ponownie :) Mogę tak w trzech słowach prosić o streszczenie o czym tak rozmawiacie z zapałem przez 3 ostatnie strony ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Mahareta, miałaś rację niestety... co było do wykazania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny panie gajowy- ciezko strescic te madrosci ...otoz koniuszy przekonuje nas do szacunku i reklamuje nowe plyty i koncerty miszcza.... co jakis czas robi tez z siebie "niemyslacego" ale ja mysle, ze sie tak tylko maskuje, co by go nie wyrzucili z forum miszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×