Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda_żoneczka

**********Tutaj wyrażamy poszanowanie dla MUSZTARDY!**********

Polecane posty

jak zawsze skonczyło sie na straszeniu i gadaniu :) jak ktoś mu wierzył to jest głupszy niz pan I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzuken---> ja go nawet chciałam zmusić do konfrontacji pewnego dnia. Znaczy sie jego hak, za mój hak (bo tak owy posiadam:P)....i wiesz....wymiękł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie nowosc:) zwykły leszcz w dresach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzialam go w kamerce :classic_cool:Znaczy sie jego krocze w bokserkach....tych samych czarnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro, ja słyszałam, że Idealista i Gargamel, to Twoje projekty. Jeśli to prawda, to za to, że pod szyldem Gargamela powiedziałaś do mnie "ty pedale" też będę zmuszona zgłosić Cię na Policję. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spotkamy sie w sądzie :classic_cool:. Drżyj, bo będe robic zdjecia komórką, a potem wrzuce na kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istne SZOKE!Troche mnie nie było i sie narobiło widze.....no nieładnie:o:o No chyba zaraz zadzwonie na 997 norrmalnie:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hernan, Hernan, Ty stulejo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZTARDO
BEZ CIEBIE MOJE ŻYCIE STRACIŁOBY SENS MASZ DOSKONAŁY SMAK NAJBARDZIEJ LUBIĘ KIEDY JESTEŚ OSTRA BYLE KU@%! NIE DELIKATESOWA! PRAGNĘ UMOCZYŚ W TOBIE KIEŁBASKE :classic_cool: KECZUP NIE MOŻE SIĘ Z TOBĄ RÓWNAĆ! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uzywam
musztardy, takze nici z poszanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uzywam musztardy, takze nici z poszanowania Trudno, i tak już się prawie upiłam z rozpaczy. Prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uzywam
musztarda a ja nie uzywam musztardy, takze nici z poszanowania Trudno, i tak już się prawie upiłam z rozpaczy. Prawie. Prawie? Trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uzywam musztarda a ja nie uzywam musztardy, takze nici z poszanowania Trudno, i tak już się prawie upiłam z rozpaczy. Prawie. Prawie? Trudno Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uzywam
musztarda a ja nie uzywam musztarda a ja nie uzywam musztardy, takze nici z poszanowania Trudno, i tak już się prawie upiłam z rozpaczy. Prawie. Prawie? Trudno Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.. fakt, nieraz najprostsze rzeczy sa niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×