Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda_żoneczka

**********Tutaj wyrażamy poszanowanie dla MUSZTARDY!**********

Polecane posty

Gość młoda_żoneczka

czytałam wpisy na topiku ze Sryldą i jej gachem w tle, jak to dobrze że potrafiłaś rozpędzić to pseudo romansidło.Gratulacjone🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, młoda... Myślę, że Jesteś Sryldą we własnej osobie i próbujesz w zawoalowany sposób sprawić, żeby się posypały na mnie gromy. To oczywiście tylko moje podejrzenia, ale ja rzadko mylę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramis to agniecha
a po co było rozwalać romansidło ? niechby sobie flirtowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój z tym rozwalaniem romansidła, rozwalałam te pierdy z lubelakiem, teraz to naprawdę tylko troszkę tam byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowidz_wróżbita
Agniecho,dokopć musztardzie :D:D I z buta i z bani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałabyś, żeby Twoja koleżanka rozmawiała z kimś, kto przebiera się w damskie ciuchy i tak paraduje po mieszkaniu, a młodocianych na forum namawia, żeby podbierali matce rajstopy z szuflady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowidz_wróżbita
złap za przerzedzone futro i mocno wytargaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrwaaaaa
kto się przebiera w damskie ciuchy ,Reno czy Lubel? pod perwersje podchodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrwaaaaa
Zejman czyli Lubel-----a to sorry Musztarda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Musztardo, ja do tej pory myślałam, że jestem bardzo małotolerancyjna, bo praktycznie brzydzą mnie wszystkie zboczenia, dewiacje, parady miłości, itd., ale nie będę sie nad tym rozwodziła. O Zejmanie przeczytałam dzisiaj, dzięki Tobie zresztą, i o dziwo to nie zmieniło mojego stosunku do niego. Sama jestem tym zaskoczona, ale to co on robi, jak się ubiera zupełnie mnie nie interesuje. Ja z nim ślubu nie brałam i nie zamierzam, a rozmawiac z nim mogę, dlaczego nie? Na dobrą sprawę, to on się przyznał do swojego fetyszyzmu i nic nie ukrywał. Myślę, że wiele osób tak by nie postąpiło, właśnie w obawie przed takimi atakami jak między innymi Twoje. I myślę, że wiele z nich z takimi, bądź gorszymi dewiacjami czy nawet zboczeniami na tym forum przebywa i byc może najgłosniej Ci wtórowały. I to jest właśnie smutne, takie dokopywanie bez powodu, bo on Tobie ani im w żaden sposób nie zaszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agniecha, to bardzo ładnie, że masz taki charakter, Jesteś tak tolerancyjna i wyrozumiała. Nie każdemu to jest dane, niestety. I nie każ mi się tłumaczyć z tego, że pewnych kwestii nie potrafię zaakceptować. To taka osobnicza cecha. Nie każ mi też myśleć, że jestem kimś gorszym od Ciebie, tylko dlatego, że nie akceptuję faceta w rajtuzach, który w dodatku przebiera się w damskie ubrania i tak chodzi po mieszkaniu, a także na dworze. No wybacz. To jest forum. Skoro się ktoś wypowiada, musi liczyć się z reakcją. Sama odbierasz mnóstwo negatywnych opinii na swój temat, nie wiem dlaczego dziwisz się, iż ten człowiek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam właśnie, że nie jestem toleracyjna. O osobach kochających inaczej czy zachowujących się inaczej mam zdanie jak mieszkanka ciemnogrodu, no niestety tak już mam(tu gotowa jestem na atak). Ale to nie znaczy, że mam ich opluwac czy strzelac do nich z procy. Jeżeli oni mi nie zagrażają, to niech robią sobie co chcą. Nic mi do tego, oni przez taki atak i tak się nie zmienią, to po co te nerwy? Złosc urodzie szkodzi. A to , że mnie na forum atakują, ani mnie grzeje ani ziębi, to tylko jakieś nicki, a że tylko w ten sposób potrafią się dowartosciowac, no cóż ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... no nie przesadzaj, nie opluwałam człowieka. Nie powiedziałam Ty paroowo, Ty chu.ju albo podobnie przecież. Jeśli czytałaś uważnie, a jak mniemam czytałaś, skoro podjęłaś temat, to chyba zauważyłaś, że zwracam się do Zejmana w inny sposób, niż on do mnie. Nie wiem dlaczego imputujesz, iż obrzucam go błotem. Powiedziałam, że jest niehalo, skręcony i pewnie podobnie, ale to i tak komplementy, w porównaniu z tymi epitetami, jakimi on mnie obrzuca. Nie wymagaj ode mnie wersalu, tam gdzie szambo jest. Tutaj tylko dwie wypowiedzi: musztardowa sraczko!tobie wolno obrzucać wszystkich na około epitetami,tylko broń boże ktoś spróbuje tobie dogryźć,to już najgorszy śmieć!jesteś sk.....łą pi..ą! Zejman possij mi lewe jajo!mendo! Nadal twierdzisz, że to ja powinnam się schować pod dywan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possałabyś mu to jajo
ulżyłoby mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, agapka i inne takie, owszem, ale nie Agniecha. Tego jestem pewna. :D Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possałabyś mu to jajo
to ile Ona ma nickow ? w koncu okaze sie,ze Mati to co druga uzytkowniczka fora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i bym possała, ale źle czułabym się ssąc jajko wystające spod damskich stringów. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possałabyś mu to jajo
Agniecha,tłumacz się-jestes Matyldą czy Zejmanem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possałabyś mu to jajo
musztarda,hehehehehehehe,damskich stringow ?heheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Matyldzie
jesli kafe to jej zycie - musi być biedaczka nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubelak łazi po ulicy w damskich ciuchach?Toż to istny szok!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeek
A dlajcie linka do tej Srajldy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale joke
młoda_żoneczka to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
zdradz kochana, czy pan idealny wypuscił cos na ciebie i jukena oprocz tego gownianego trailera? czy tylko na gadaniu sie skonczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gadaniu sie skonczyło 🖐️On mi bez przerwy pisze na gg, że mnie kocha niemiłosiernie, wiec.....:o:o chyba dopoki go nie wkurzę nici z sensacji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×