Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkalaaaaaaaaaa

Praca w raiffeisen leasing

Polecane posty

Gość jkalaaaaaaaaaa

ktos tam pracuje? prosze o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Polecam. Kolega tam pracuje i bardzo sobie chwali. Sam teraz próbuje sie tam dost5ać. Dobra kasa, mila atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leasingowiec
podbijam temat - co sądzicie o pracy w Raiffeissen leasing ? jak atmosfera i jak wygląda wynagrodzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor55
Ja nawet nie wiedziałem ze oni mają w ofercie leasing. Mój znajomy pracował w www.impuls-leasing.pl i bardzo chwalił sobie atmosferę i wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłbym na siłach wciskać ludziom takie głupoty. Korzystałem z RL i zdecydowanie nie polecam. Obecnie współpracuje z mleasing.pl i warunki są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DroidS
Jak poszedłem dowiadywać się o leasing w raiffeisen to przywitali mnie bardzo reprezentatywni panowie, komunikatywni i uprzejmi. Wydaje mi się, że są zadowoleni z pracy, więc wydaje się, że praca jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deatheater
Mam podobne odczucia, ludzie wyglądali na szczęsliwych, atmosfera też była okej, więc wydaje mi się, że praca w RL jest co najmniej dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefju61
hmm... a przy okazji tematu leasingu jeśli już przy nim jesteśmy. Znalazłem ofertę Platformy Finansowej ktoś coś brał przez nich w leasing? Interesuje mnie sprzęt gastronomiczny do restauracji którą chcę otworzyć myślicie, że warto skorzystać i podpisac umowe na leasing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×