Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparatka na całego

nebulizator-inhalator

Polecane posty

Gość aparatka na całego

Własnie kupiłam mojemu dziecku,,powiedzcie i(te co uzywają)czego uzywacie do inhalacji.Czy samych kropelek np olbas czy sa odpowiednie do tego leki.Bardzo prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusienka
mozna uzywac tez zwykłej soli fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
No tez prawda,a sa jakies specjane środki w aptece typowo do inhalacji?Moja mała ma co jakis cazs katar i wołałabym robić jej inhalacje niz na siłe wkraplać leki do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam soli fizjologicznej i dodaję do tego 2 kropelki olejku inhalol, ale to dla starszego syna , który ma 8 lat, córce robie inhalacje tylko z soli fizjologicznej. Sama sie zastanawiałam czy jest coś do inhalacji dla młodszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mnie uprzedzał że przed zrobieniem inhalacji trzeba sie dowiedzieć od pediatry ile ml soli fizjologicznej a już o lekach nie wspomnę bo czasem można zaszkodzić aniżeli pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_tata121
tak - leki to konsultuj z lekarzem a w przypadku lekkiego kataru czy zwyczajnie zapobiegawczo to wystarczy sól fizjologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkainka
Te od diagnostic zdecydowanie polecam. :) Bardzo dobre i niedrogie i łatwo dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamia123
Te z diagnosis serio są dobre - niedrogie, łatwo dostępne, cichutkie. :) Wystarczy zapytać w aptece, albo jakimś sklepie medycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia1239
My mamy inhalator od DIagnostic i używamy normanie olejków, a jak coś nie tak, to lekarz rodzinny nam przepisuje inne specyfiki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy354
Wiesz co, w przypadku jak mają dzieci głównie z inhalacji korzystać to warto moim zdaniem kupić coś lepszego. My aparat mamy Baby Sanity. Działa bardzo płynnie, nic się nie tnie. W zestawie jest smoczek zrobiony specjalnie właśnie dla najmłodszych. Można tutaj inhalację prowadzić od pierwszego miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totikss
Trochę mnie to denerwuje że w opisach inhalatorów w sklepach często sprzedawcy sobie zamiennie używają nazw inhalator i nebulizator, a przecież to są dwa różne urządzenia. Nebulizator jest jakby podzespołem w konstrukcji inhalatora, a nie samym inhalatorem. Dziwi mnie że sprzedawcy sobie tak to nazywają, bo potem człowiek tak naprawdę nie wie co dokładnie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina77
Niby większość inhalatorów nadaje się do stosowania u dzieci ale jednak lepiej w przypadku maluchów kupić coś bardziej dostosowanego. My mamy Baby chociażby. To już jest w ogóle bardzo specjalistyczny model bo dla dzieci już od 1 miesiąca życia, bardzo bezpieczny i cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam chodzi model Baby, uniwersalne rozwiązanie do różnych leków ale też dla różnych użytkowników i dla dzieci ale też ja z mężem skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent siostrom kupowałam niedawno zestaw Mesh + Baby temp od Sanity bo akurat naliczali rabat jak się dwie rzeczy weźmie, jedna sister dostała termometr, a druga inhalator ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Silent Mesh + BabyTemp przed świętami w promocji, dobry inhalator, dobry termometr, nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo można poczytać konkretów na temat inhalacji w poradnikach na http://inhalacja.pl, dużo wiedzy ale napisanej w zrozumiały dla laika sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zniżki ma Sanity na różne zestawy urządzeń, myśmy z mężem kupowali inhalator Silent Mesh + BabyTemp czyli termometr z podczerwienią, zawsze się takie urządzenia w domu przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sporo zaoszczędzić na zestawach Sanity, mają komplety dwóch urządzeń ze sporym rabatem. MI się bardzo kalkulował zestaw inhalator Silent Mesh + BabyTemp, świetna jakość i trwałość obu urządzeń, nowoczesne, wygodne, szybkie, wszystko działa książkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe zestawy ma Sanity w niższej cenie. Choćby ten inhalator Baby + Rozgrzewający Jednorożec co był już wspomniany naprawdę super! Można szybko dzieciątko podleczyć w domowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Oferta dostępnych inhalatorów wygląda obecnie solidnie, można kupić zarówno dobry sprzęt dla dorosłych jak i inhalator dla dzieci jak np. sprzęt od Sanity. Wiele ciekawych opcji dostępnych na rynku więc można będzie coś sensownego dla siebie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×