Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cllaudia

dietetyk, ginekolog, endokrynolog -Warszawa

Polecane posty

Gość mamawaw
witam/ piszesz ze do dr. potrzebne jest skierowanie z poradni metabolicznej(a gdzie ona sie mieści?)i czy nie wystarczy zwykłe skierowanie do endokrynologa od internisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawaw
dzwoniłam do poradni i niestety ani nie zapisuja do dr,Popawa ani nie chca podac na nego namiarów powiedziano mi ze trzeba przyjsc lub zadzwonic bezposrednio do dr. a ja nie mam na niego namiarów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
Chodziło mi o skierowanie od internist do Poradni Metabolicznej , tak przyjmuje dr.Popow :) Teraz coś są problem z jakimis kontraktami medycznymi i żadnych zapisów nie robia .Podobno na dniach ma się to zmienić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
Dr Popow jest praktycznie w kazdy wtorek chyba od 15:00 na Banacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
Jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!zlikidowali poradnie i narazie dr.Popow nie ma gdzie przyjmować swoich pacjętek-podobo poradnia nie cieszyła sie zainteresowaniem -BREDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może napiszemy jakiś protes??????Ten człowiek jest nieoceniony!!!!!Nie moga tak wszystkim przerwać leczenia!!!!!!!!Dr Popow dał mi nadzieje ,że sie uda -Uda sie po tylu latach bez rezultatów, teraz sie uda tylko jak???zrobimy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada4586
ludziki kochane..prosze Was dajcie mi ktos na maila namiary na doktora:( adres, tel. jestem ze slaska i nie mam mozliwosci podjechac,sprawdzic itd:( a 8 lat juz sie mecze z problemami endo. a co za tym idzie z waga!! pomozcie pliss pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
Wybacz ale dostając ten nr do dr usłyszałam ,że nie jest do przekazywania dalej , wiec wybacz........Wiem że podobno gdzieś w prywatnej klinice przyjmuje, ale sama musze poszukac gdzie , bo narazie nie ma możliwości leczenia sie u Dr.Popow w FZ(pisałam juz o tym problemie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada4586
w kazdym badz razie dzieki..tylko gdybys wiedziala gdzie on przyjmuje..daj mi prosze znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
Witam Panie;) Pan dr.Popow przyjmuje teraz FZ w przychodni endokrynologicznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirr
bardzo proszę o podanie w której poradni endokrynologicznej z FZ przyjmuje dr Popow, czy na Banacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek walki o siebie
na banacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie w jaki sposób leczy, \"odchudza\" pan doktor Popow. Jestem już tak zdeterminowana, że nawet chętnie zapłacę za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatarasiewicz
Witajcie, Właśnie dzisiaj przeczytałam wasze wpisy i potrzebuje wszej pomocy. Potrzebuje jakiś namiar do doktora Popow. Od roku lecze się na hoshimoto i niestety nie moge sobie poradzić z waga w przeciągu kilku miesiecy przytyłam 10 kg juz sobie nie mogę z tym wszystkim poradzić. Czekam na jakiś kontakt z waszejk strony i pomoc w tej sprawie,piszcie: aniatarasiewicz@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarinaMarina
Ja mam PCOS i chodzę prywatnie do dietetyka (Bella Vita na Grochowie). Byłam w IŻŻ ale tam wszystko jest śmiechu warte. wydaję sporo kasy, bo potrzebuję wizyt co tydzień, żeby się nie złamać, jak schudnę to nie będzie żal mi tej kasy ;) Schudłam na razie 7kg, jeszcze dużo przede mną, ale myślę, ze się uda. Chyba, że znów złapię doła i zacznę się objadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka_wwj
@aniu tarasiewicz, w temacie odchudzania przy problemach z tarczycą i hormonami polecam wizyty w Centrum Leczenia Otyłości (w warszawie są w 3 miejscach - na Kruczej, Marszałkowskiej i Pasażu Ursynowskim). Tam pacjent znajduje sie równocześnie pod opieka lekarza i dietetyka, ta placówka specjalizuje się w odchudzaniu osób z problemami zdrowotnymi. lekarz i dietetyk ze soba współpracują dlatego mozesz liczyc ze dieta będzie specjalnie dostosowana do Twojego zdrowia. Warto o tym pomyśleć, by sobie odchudzaniem nie zaszkodzić. Wlasnie namawiam moją mamę, by dała się przekonać do dietetyka - ma otylość i cukrzycę, dlatego chcę ją wysłac do CLO. Kuzynka tam chodziła i schudła 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaB
Witam Podbijam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaB
Ps. czy ktoś wie, czy doktor Popow przymuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matusiak_agga
WybrJa polecam lekarza-dr Jacek Kostrzewa.Super, naprawde jestem bardzo zadowolona. Lekarz przynajmniej poswiecił mi tyle czasu ile było potrzeba.Przyjmuje na Pl.Konstytucji i w CM Lim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowa-sukienka
Jeśli chodzi o zaburzenia hormonalne to mogę polecić ci dietetyka, który się w tym specjalizuje - przyjmuje m.in. na Conrada 13 (tel 22 8640118), ale chyba też w innych miejscach. pani dietetyk prowadziła mnie przez 6 miesięcy i jako jedyna umiała doprowadzić mniedo normalnej masy ciała, mimo że miałam BMI=32 i całkowicie rozwalony cykl. Dziś już mogę starać się o dzidzię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annolina_29
dr.Popow przyjmuje prywatnie w Centrum Leczenia Otyłości na Jasnej , nie pamiętam tylko dokładnie adresu , ale po wpisaniu w wyszukiwaekę Centrum Leczenia Otyłości Warszawa , pojawi się ich strona internetowa ze spisem lekarzy . A czy ktoś wie gdzie Popow przyjmuję państwowo ?Podobno ta poradnia przy Szpitalu na Banacha została zlikwidowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1984
Jeżeli chodzi o zaburzenia hormonalne, PCO i odchudznaie to polecam dietetyczkę z Poradni 4LINE. Ja mam zarówno PCO i endometrizę no i byłam otyła więc z dzidzi mówili że nicici. Pod kontrolą endokrynologa i dietetyka schudłam 18 kg,uregulowałam glikemię i w miarę hormonki. Jezdenie było indywidualnie dostosowane do tego co lubie z poprawką na to co mogę i w jakich ilosciach. Dietka pycha. Nadal sie tak odżywiam. Teraz jako szczupła mamusia biegam za Ignasiem po placu zabaw. Dla chętnych podaje nr 502 501 596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z was poszukuje naprawdę dobrego ginekologa w Warszawie, polecam www.ginekolog-warszawa.pl chodzę tam od wielu lat, zawsze wszystkim polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesd
Lekarzy z podejściem mają w City Clinic (ich strona -http://cityclinic.pl). Do kogo tutaj bym nie trafiła czy do ginekologa, czy do pediatry z synkiem, czy ostatnio do dentysty to zawsze kontakt z pacjentem jest tak samo życzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPRZEDZAM przed lek. endokrynolog TOMASZ BARTUSZEK opowiadam akurat o swoim przypadku. D.R.A.MA.T przyszłam do doktora z wieloletnią hiperprolaktynemią. Byłam w stanie agonalnym, lęki, nerwica, zaburzenia podstawowego funkcjonowania. Pan Tomasz Bartuszek przekazał mi ze tak wysoka prolaktyna nie ma absoultnie zadnego wplytu na to co sie ze mna dzieje. WYMUSILAM LEKI. Kazał mi się zwrócić do psychiatry. NA SZCZESCIE tydzien po tej wizycie trafiłam po znajomosci do doktor , która wspoltworzyła klinike endokrynologiczna w krk specjalizująca się w tzw. podwzgorzach ( hormony etc). wszystkie moje objawy potwierdziła ze przyczyną jest prolaktyna, zakazała mi chodzić do psychiatry natomiast doradziła aby pana Bartuszka wysłać do takiego. Dramat i WSTYD. Wykończyłby mnie psychotroopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×