Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia34

co zamiast proszku do prania????

Polecane posty

Gość kicia34

Nigdy się tym nie interesowałam ale czy istnieją w sprzedaży jakieś inne srodki do prania oprócz proszku??? Interesuje mnie coś bardziej delikatniejszego np: do prania bielizny i nie tylko.Od dłuzeszgo czasu zauważyłam że od proszku swędzi mnie skóra:(. Jeśli są takie produkty to proszę napiszcie ile kosztują jakiej są firmy najlepsze i czy są wydajne. Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieją płyny do płukania :-) kosztują ok. 8 zł za 1 L a które są najlepsze, to nie wiem, bo to subiektywne. ale ja używam lenora czerwonego lub fioletowego. pomogłam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyywwwwwww
płyny do płukania do prania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
mi chodzi o płyny do prania:) bo od proszku mam chyba jakieś uczulenie. Lenora też używam ale to razem z proszkiem.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś specjalne specyfiki, takie dla dzieci ? ja i tak piorę ręcznie to w płynie a takie "grubsze" rzeczy oddaję do pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Spróbuj proszku do prania Lovela - jest dla dzieci, bardzo delikatny albo płynów do prania - np. Woolite Perła. Perła występuje w trzech odmianach - do prania ciemnych tkanian, do kolorów i "ogólna". Ja piorę bieliznę i swetry właśnie w Perle:) z tego co wiem, to istnieje kilka rodzajów (tzn. marek) płynów do prania, na pewno znajdziesz coś dla siebie:) ja polecam ten, który znam i lubię:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×