Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pirania bardzo łagona

Szukam pracy oczywiście!!!

Polecane posty

Gość pirania bardzo łagona

Szukam desperacko!!! Niestety jak sie ma 37 lat i małe doświadczenia, to szukaj wiatru w polu :( A wystarczyło by dać mi szansę sie wykazać... Ludzie kochani, jak ktoś ma jakiś biznesik, niech mnie chociaż za sprzątaczkę, czy stróża weźmie...COKOLWIEK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzęeee
jak możesz w tym wieku nie mieć żadnego doświadczenia?? to co ty robilaś tyle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobraź sobie, ze są takie kobiety, które pozakładały rodzinę i zrezygnowały ze wzystkiego na rzecz tej rodziny... Wiem, że to był błąd, mój największy życiowy błąd, ale cóż z tego... czasu nie cofnę, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescaPP
Moze wyjedz za granice do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba wyjeżdżać bo w Polsce można dobrze zarobić. A z Jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzęeee
na rzecz rodziny?? no wiesz....są kobiet które mają rodzinę i pracę i nie musiały się poświęcać żeby po latach tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że są... Niech Ci będzie, że ja jedna jedyna byłam na tyle głupia, że nie kształciłam sie dalej i nie podjęłam pracy... Chociaż osobiście znam więcej takich... Jestem z okolic Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Okolic Katowic.. ja też. Firma z którą współpracuję szuka osób do współpracy. Napisz do mnie na luknow@interia.eu i podaj swój numer telefonu a jeszcze dziś zadzwonię do ciebie. nie chcę rozmawiać o tym tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten profesorek to
da Ci super ofertę w MLM - czyli super wizje jak zostać milionerem budując swój biznes i niezależność....ha..ha...haaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATIONALE
Witam, jest szansa na prace, spróbuj zaplikować osobiscie, TYLKO OSOBISCIE w oddziale ING, jeśli trafisz na fajnego menagera, popatrzy na Twoje predyspozycje, a nie na doświadczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×