Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co teraz będzie

Noda w pracy czyli HORROR pracusiów-dlaczego trafłlo właśnie na mnie???

Polecane posty

Gość mynyster
wbijaj na postawnakolor.pl jak już tam ktoś napisal, na pewno nie będziesz sie nudził, no albo na youtube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsgsgs
ja tez pracuje w urzedzie i powiem ci ze jak sie chce to sie prace znajdzie sa osoby ktorym trzeba pokazac palcem co maja robic i siedza bez sensu z zalozonymi rekami ja mam tyle pracy ze sie nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam 3mc, dłużej nie dałam rady.. :/ udawanie, że się pracuje jest strasznie męczące. a z racji wieku nie nadawałam się do kliki starszych Pań. przy czym oczywiście, po 1 mc!!!!!!!!!!!!!!!! pojawiły się druzgocące plotki o moim rzekomym romansie z szefem. co ja na to poradzę, że faktycznie się spotykaliśmy na kawę, ale tylko dlatego że On był młodszy od tych babeczek ( czyli wiekowo jednak bliżej mnie), no można było z nim porozmawiać o czymś więcej niż imieninach u Jadzi :/ chociaż czasem żałuję państwowego garnuszka . na umowę zlecenie można było dostać drugie tyle + świadczenia. hihi Nie uwierzę, że budżetówka ma się źle!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY tylko apetyt rośnie w miarę jedzenia :/ pracowałam na Uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×