Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata 1987

załamana

Polecane posty

Gość agata 1987

witam! nie wiem czy moj problem wyda wam sie wazny ale mi spedza sen z powiem od dluzszego czasu i nie daje zyc! moj facet od 3 lat cudowny, opiekunczy i w sumie idealny. zwiazek naprawde super ale nie skladny od jakiegos czasu- mianowicie od 5 miechow nie uprawiamy sexu!! na poczatku byl az za mocno napalony, bylo cudownie i w ogole, a teraz to mi nie daje spokoju ! on ma 29 lat i mowi ze wina lezy po jego stronie, ale nic nie moze poradzic! najgorsze jest to ze on mnie nie olewa , ale szanuje i jest kochany! ale dlaczego ja mam rezygnowc ze swojego mlodocianego zycia! sex to rokosz i przyjemnosc! czy mam sobie znalesc obok? to nie w moim stylu! ale jednak potzebuje potwierdzeenia i akceptacji! czy myslicie ze powinnam go zostawic? ile mam czekac mimo zed go kocham! prosze o pomoc bo go kocham! mam dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki trzy
może udajcie się do seksuologa? kto inny pomoze. Pewnie jest jakas przyczyna-jakis problem. A na początek zapytaj go. Mowi, ze przyczyna jest po jego stronie to moze wie coś wiecej o tej przyczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu się nie kochacie
bo on ma problemy ze wzwodem czy w ogóle nie dochodzi nawet do pieszczot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvv
kiedyś byłam z chłopakiem, który miał problemy ze wzwodem. przez cztery miesiące to znosiłam a potem go zostawiłam. nie chciał się leczyć. ale to nie była wielka miłość. ot, jakiś dziwny związek. poznaliśmy się na imprezie u znajomych, którzy postanowili nas ze sobą zeswatać i samo tak wyszło. może z inną kobietą on nie ma problemów (czego zwłaszcza jej życzę).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×