Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camarello

Rady dla poczatkujacych na ALLEGRO

Polecane posty

Gość camarello

Witam ! Wystawilam pierwsza aukcje na allegro,ale jakos nie idzie :( Moze ceny za wysokie :( moze ludzie nie ufaja :( ,bo mam zero komentarzy :( Moglabym tak sie zastanawiac i zastanawiac :O Co byscie mi radzili,zeby sie rozkrecic :D ,zeby ludzi mi jakos zaufali,ze rowniez moge byc dobrym sprzedawca :D PROSZE O RADY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka pozytywnych komentarzy nie zaszkodzi. Aukcje od złotówki - ludzie na ogół chętniej biorą w takich udział, a cena końcowa często przekracza kwotę w aukcjach typu "kup teraz". Nie można jednak wykluczyć, że istnieje możliwość straty, wszystko zależy od towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
no wlasnie tylko jak je zdobyc :O Moze lepiej wystawiac tak jak mowisz od zlotowki :D WTEDY BY SIE COS RUSZYLO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja powiem: zdjęcia- muszą przedstawiać dobrze przedmiot - często widzę jakieś marne fotki, ciemne, nie widać szczegółów, ciuchy pogniecione- ODPADA opis- jak nie ma podanych wymiarów na aukcji- ODPADA- nie chce mi się pisać i czekać czasem nawet kilka dni na odpowiedź cena wysyłki i bank - cena musi być podana koniecznie, wolę też jak jest podana nazwa banku, wtedy wiem, czy przelew dojdzie szybko czy wolniej rzetelność opisu- nie lubię opisów typu: sprzedaję nową bluzkę M, zapraszam do zakupu :O olewczy stosunek sprzedającego :O strona o mnie - dla mnie bardzo ważna, wiele rzeczy można z niej wyczytać- o reklamacji, wysyłce itp. ogólny wygląd aukcji - nie cierpię i rzadko zwracam uwagę na aukcje, które są pisane zwykłą czcionką itp- giną wśród milionów przedmiotów aha co do zdjęć- wolę wstawiane z serwerów np fotosik.pl wtedy można wstawiać duże zdjęcia, bo na allegro tyllko do 200kB, a jeszcze lepiej jak przedmiot jest na białym tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
o takie odpowiedzi mi sie podobaja :P Piszcie piszcie warto wiedziec takie rzeczy :classic_cool: Oszustka A powiedz mi jak zrobic zeby zdjecia z serwera fotosika znalazly sie na allegro wiesz moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłądasz konto na fotosik.pl wrzucasz tam zdjęcia- to jest bardzo proste. w oknie gdzie piszesz treść aukcji (mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi) wstawiasz linki z fotosika: na fotosiku masz do wyboru- kod do zdjęcia w pełnych rozmiarach, kod do miniaturki itp. jeśli używasz edytora wizualnego w tworzeniu aukcji, wklejając link musisz to zamienić na edytor html (mam nadzieje, ze dobrze pisze) zeby zrobic odstepy miedzy zdjeciami używasz znaczników kod zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłądasz konto na fotosik.pl wrzucasz tam zdjęcia- to jest bardzo proste. w oknie gdzie piszesz treść aukcji (mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi) wstawiasz linki z fotosika: na fotosiku masz do wyboru- kod do zdjęcia w pełnych rozmiarach, kod do miniaturki itp. jeśli używasz edytora wizualnego w tworzeniu aukcji, wklejając link musisz to zamienić na edytor html (mam nadzieje, ze dobrze pisze) zeby zrobic odstepy miedzy zdjeciami używasz znaczników kod zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
dzieki wielkie!!! mam nadzieje, ze wkacu sie rusza te moje aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zaznacz, że zgadzasz się na odbiór osobisty i wysyłkę za pobraniem. Jest to pewna niedogodność dla sprzedającego, ale przy pierwszych transakcjach bardziej wzbudza to zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
no wlasnie propo odbioru osobistego ! Ostatnio kupowalam pewna rzecz i sprzedajacy napisal mi,ze nie wysle mi przez odbior osobisty, bo wysyla dopiero od 10 komentarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
jejku za pobraniem :O Pokickalo mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, sprzedający też się boją wysyłać za pobraniem, bo jeśli kupujący nie odbierze paczki to sprzedający traci kasę za wysyłkę :) Jak się kupuje od sprawdzonych ludzi, którzy mają już kilkadziesiąt komentów za sprzedaż, to trzeba poprostu przelewać kasę i nie marudzić ;) początkujący zawsze mają przerypane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak masz zero komentarzy
to proste ze ci nie wysle za pobraniem. nazbieraj troche plusów kupujac jakies bzdety niebieska czy nawet czerwona gwiazdka juz lepiej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
no wlasnie przerypane jest na poczatku!, ale w kazdej dziedzinie na poczatku jest trudno, wiec dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co jest
pisze ze list z pelna aktywacja konta przychodzi po 14 dniach a ja czekam 2 miesiace i nic nie moge nic kupic na kup teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym od osoby z 27 negatywami raczej nic nie kupiła, chyba , że ma 27 negatywów na 5000 komentarzy. No i druga sprawa to za co te komentarze, bo czasami niektórzy wystawiają je bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
udalo mi sie sprzedac na aukcji, oraz udalo mi sie zebrac kilka KOMENTARZY mam kilkanascie rzeczy na wystawienie, ale chyba sie jeszcze wstrzymam,bo musze nazbierac komentarze pozytywne :P Mam kilka fajnych ciuchow,ale nie wiem czy bym chciala je na licytacje wystawic! Moze zaryzykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×