Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziaaa_...

.......Czy plemniki sa tylko w spermie?Czy tazke w wydzielinie podczasPieszczot

Polecane posty

niewiem dokladie jakie byl badania przeprowadzane i jakie przedstawiacie dowody wiem natopiast ze mam sliczna 6 mc corczke wlasnie z przerwanego stosunku podczas pieszczot......doszlo do zaplodnienia jestem pewna ze chlopak doszedl \"poza\" i ze nie skonczyl we mnie!!!!!lekarz mi pwoiedzial ze najwiecej jest wpadek z metody przeywany stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dokladie jakie byl badania przeprowadzane i jakie przedstawiacie dowody wiem natopiast ze mam sliczna 6 mc corczke wlasnie z przerwanego stosunku podczas pieszczot......doszlo do zaplodnienia jestem pewna ze chlopak doszedl "poza" i ze nie skonczyl we mnie!!!!!lekarz mi pwoiedzial ze najwiecej jest wpadek z metody przeywany stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampirek01
Oczywiscie ze wystarczy jeden plemnik do zapoldniena TYLKO jeden! A na to pytanie to czemu nie zapytasz sie madziu mamy lub taty? Maja swoje lata sa bardziej doswiadczeni i napewno beda umieli ci udzielic odpowidzi na twoje pytanie.(Ja jak czegos nie wiem a chce sie dowiedziec w temacie sexu ide z pytaniem do rodzicow nie szukam bezsensu po forach odpowiedzi) ;-) A edaf zgadzam sie z toba co piszesz masz sporo racji w tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×