Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porod za granica

urodziłam za granicą i nie podobało mi się!!!

Polecane posty

Gość ZAWSZE MAM TOREBKE
no tak polozne maja pomagac,ale to chyba normalne ze trzeba wczesniej poinformowac ze sie wychodzi,ta autorka mysli chyba ze jest ksiezniczka,a polozne to sluzba jej,pewnie zauwazyly ze jakas wariatka to pewnia ja mialy tez dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
ja nie zauwazylam zeby autorka chciala byc traktowana jak ksiezniczka to ze nikt nie powiedzial jej jak karmic czy nie zaproponowal zostania w pokoju kiedy idzie do wc swiadczy o poloznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
a wyobrazcie sobie nawet ze sa takie polozne ktore sie denerwuja jak przerywamy im cos (np.pogawedki z inna polozna w pokoju) kiedy wolamy je do spiacego dziecka.na calym oddziale lezalo ok.kilkadziesiat kobiet i tak kazda mialaby dzwonic po polozna do spiacego dziecka bo idzie do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniky
u nas tak bylo :) na jednej sali lezaly tylko gora 4 dziewczyny i to chyba nie problem zeby polozna co jakis czas poszla do jednej z nich popilnowac bobasa? bo chyba nie myslisz ze wszystim 4 kobietom na raz sie zachcialo zreszta na sali ogolnej kazda mama moze popilnowac dziecko kobiecie obok jak nie spi co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moim dzieckiem
chodzilam do toalety i kapac sie, nie widzialam w tym problemu, tez bylo to za graniaca. w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby wyżej - jak to chodziłas z dzieckiem do łazienki? Takie dwudniowe dzidzi pod pachę i pod prysznic z mamusią... A co! A w kibelku to jak? trzymałaś na rękach i się załatwiałaś? Ja bym tak nie potrafiła... A już nie przesadzajmy jak dziecko poleży 5 minut i się podrze, nic mu nie będzie. A taka jest prawda że tu w Polsce na porodówkach to raczej nikt nic nie powie i nie pomoże.... Ja też pierwszy raz słyszę że nie można spać po porodzie. Przeczytałam masę gazet dla przyszłych mam i jakieś książki i w żadnej nic takiego nie było, w szpitalu też nikt nic takiego nie mówił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferfi
Cleo teraz corazx wiecej kobiet jest niezadowolonych z produ za granica taka jest prawda ze tam wcale nie jest tak kolorowo :-o ja rodzac w pl wszystko wiedzialam, polozne mi wszystko pokazaly i z dzieckiem zostawaly, nie bylo z niczym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze...
...wszedzie jest tak samo so wpl i za granica takie wiedzmy ktöre cinie pomoga... A juz duzo dziewczyn pisalo ze w pl tez zle wiec tu i tam to sie moze zdazyc wiec so dyskutowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rodziłam tu w Polsce i jestem tak średnio zadowolona. Uważam że nie liczy się miejsce i kraj tylko osoby które prowadzą ten poród. Położna jest najważniejsza. Jak jest miła i uśmiechnięta i dobrze nastawiona do pacjentki to poród choćby ciężki to będzie mile wspominany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferfi
Cleo swiete slowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferfi zalezy, gdzie za granica. Rodzilam w Stanach i mialam osobna, piekna sale. Maz byl przy porodzie, robil zdjecia, krecil filmy. Po porodzie osobna sala, mazna spac na king size lozku z mezem. Jedzenia do wyboru z menu jak w restauracji, sok jablkowy do bolu, przed porodem w trakcie i po. Lekarz puka zanim wejdzie, pielegnarka pyta sie czy moze np. pobrac krew. Jacuzzi w lazience, prysznic. W pokoju telewizor a pokoj z jakies 50 m2. ZOO na zadanie. Wyszlam z dzieckiem 24 h po porodzie :) Jednym slowem Polska sie nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moim dzieckiem
w lozeczku na kolkach, lazienka duuuza jest prysznic, wanna i kibelek :D a poza tym spacerek mi dobrze robil. bo od lezenia lub siedzenia dupcia bardzooooo bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajjja
czemu nie wolno spać po porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×