Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PIOTR2581

Czy lubicie chodzic nago

Polecane posty

Gość nago
ale w rajstopach ? to juz nie jest nago !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Sweet_Pussy że opowiadał mi jeden kominiarz że najlepsza zabawa to podgladać kobitki na 3 pietrze które lataja nago po domu mysląc że nikt ich nie widzi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha !!! ale się uśmiałam z tym kominiarzem :))) Może i ma racje, ale ja się tym nie przejmuje :P, a niech se oczko nacieszy...... a tak w ogóle, to przed moimi oknami jest wielki park... i nie widziałam nigdy nikogo. P.S. Niedługo wklejam kolejną fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możliwe. Bo był czas ze ten kominiarz długo wymiotował po jakimś zaiściu a do dziś dnia sika w rękawiczkach bo się teraz brzydzi dotknąć ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka76
ja lubię chodzić po domu na golaska i mój mężuś też lubi ;) śpimy też bez pidżamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawciu
Ja lubie chodżić po domu całkiem nago nawet fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyny
ja lubie chodzic nago ppzet dziewczyno kturej szukam ktuha hetna do chodzenia naglasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 15
Jak mam wolna chwile to tylko nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiiiiia
chata wolna to kocham spac tez kocham nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuleńka
ja mieszkam na 1 piętrze i też chodzę nago....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię, ale kiedyś zorientowałam się, że mnie na dworze widać i jakiś samochód pod domem przystanął, a jak zniknęłam - ruszył. od tego momentu unikam, chyba, że np. z łazienki do sypialni wieczorem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafggaaaaa
Ja uwielbiam i przyzwyczaiłam się już do takiego stopnia że jak siedze w domu to nawet skarpetki mnie wkurzają i wszystko zdejmuję :) Mieszkam tylko z chłopakiem ale niedługo przeprowadzamy się do jego rodziców, z tym że my na górze a oni na dole ale już nie będzie takiej swobody :( Ma tam dużo okien więc z ogrodu mógłby mnie ktoś zobaczyć a nie będę przez dzień zakładała rolet bo to bez sensu więc skończy mi się paradowanie nago po mieszkaniu ale tylko do czasu kiedy oszczędzimy więcej kasy na kupno mieszkania, wtedy sprzedamy kawalerkę i kupimy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 17
Uielbiam chodzic nago a zwlaszcza jak jest tyle mozliwosci w lato plaze rzeki jeziora dom jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoje miejsce w lublinie gdzie noca prawie nikt nie zaglada :) Piekna ,zielona i wielka dolina :) W ostatnia upalna noc zasnalem w trawie na golasa i obudzilo mnie poranne slonce :) bosko :D Szkoda tylko, ze lato trwa tak krotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrod botaniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W botaniku kupa ludzi :D pewnie by mnie zaraz przymkneli, albo obili :P Zreszta tam chyba noca zamkniete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociak ktos Ci za to placi
czy robisz to charytatywnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie ogrod to
fakt w Lublinie jest kilka zielonych dolin, nic tylko korzystac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie ogrod to
dzieki, ale mam swoje w innej dzielnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradz mi, a moze kiedys ja skorzystam ;) I przy okazji pozdrawiam ziomka(e)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie ogrod to
(e) ;) mala dolina na Czechowie, wiecej zdradzic nie moge pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskam
W lipcu, gdy nadeszły te upalne dni, po powrocie z pracy do domu było mi tak gorąco, że rzeczywiście przeszkadzał nawet najmniejszy kawałek ubrania. Rozebrałam się do naga i tak już zostało. Każdego kolejnego dnia, pierwsze co robiłam po powrocie do domu, to rozbierałam się do naga. Tak sie do tego przyzwyczaiłam, że denerwowało mnie, jak przychodziła jakaś sąsiadka i musiałam się ubierać. Za którymś razem nie wytrzymałam i przywitałam sąsiadkę zza uchylonych drzwi: >>Jestem nago. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to wejdź, ale jeżeli przeszkadza, to musisz poczekać aż się ubiorę. << Sąsiadce, jak się okazało, mojanagość nie przeszkadza i ja pozostałam bez ubrania. Później to byłą już normalka i wcale jej się nie pytałam, tylko otwierałam drzwi. Najzabawniejsze było, gdy byłam już tak przyzwyczajona do golasa przy sąsiadce, że pomyliły mi się sąsiadki i innej otworzyłam zupełnie naga. Ale była zdziwiona! No ale teraz, dwie sąsiadki, które najczęściej mnie odwiedzają, już mi nie przeszkadzają w byciu golaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×