Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...perła...

dostalam w prezencie torbe- jak ja nosic?

Polecane posty

no wiec wlasnie:) dostalam taka torbe: http://allegro.pl/item308771029_superos_nowa_weekendowa_torba_xxl_bcm_atmosphere.html jest bardzo ladna , pojemna i w ogole,ale dosc krzykliwa, a ja ubieram sie zazwyczaj zachowawczo...jedynym szalenstwem z mojej strony moze byc np. zielony sweterek:P powiedzcie jak ja nosic, zeby nie przesadzic z wzorami, kolorami itd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo rosądne ceny
po prostu reszta rzeczy stonowana jeśli masz spokojny styl i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo rosądne ceny
a poza tym ta torebka nie jest jakas krzykliwa ani mega wrzozysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo rosądne ceny
nie muszą być jednokolorowe, jak się przejrzysz w lusterku to zobaczysz czy czegos jest za duzo ;) a torebka naprawde nie jest krzykliwa bo kolorki są nawet stonowane ;) a tak w ogole to b.ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline234
..kochana ktos nie za bardzo sie wysilil cenowo-to torba z ..primark, czyli sklepy najtansze na wyspach, torba kosztuje w tej chwili 5 funtow czyli jakies 20 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siudymsiu
z taka torba to tylko po kartofle do komorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tu za 90zł a w primarku za 8 funtów hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój z kłopotami
myslałam ze to walizka na wypad 3 dniowy.No ale skoro to torba to mozesz wniej nosic ziemniaki bułki,zeszyty, kosmetyczkę i inne śmieci.Oby cie nie przeciązyło. Krzykliwa nie jest i uwierz nawet jak włozysz bluzke w kratke czy w kropki to nie bedzie koniec swiata.Teraz wszystko ma wzorki, taka moda, rąby, panterki, paski, kratka, złote nitki, wzór w jodełkę, jakies esy floresy. Mma płaszcz dwukolorowy w motywy esofloresowe i spodnie zakłądam w kratke w tyakich odcieniach jak płaszcz a do tego czapke tez w inny wzór ale kolorystyka odcieniowa ta sama. I jakos żyje i świetnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiacie sie ze na allegro sa za 90 zl, a mozna kupic za 8 funtow,nie wiem jakie to ma zanczenie,ale skoro juz sie tego uczepiliscie, to jaka macie pewnasc czy osoba ktora mi ja kupila nie mieszka w anglii czy irladii:O ludzie sie wszytskiego uczepia:O ziemniakow nie mam zamiaru w niej nosic, a pojemna torba jest mi potrzebna na uczelnie...tez trudno zrozumiec:O mimo wszytsko dzieki za rady tym nieszukajacym dziury w calym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantii
no i kolejna nabrana :o:O ludzie prosze zapamietajcie ze rzeczy z primarka to najtanszy badziew w UK!!!!!!!!!!! ta torebko kosztuje w sklepie 7 funciakow to nie jest nawet 40 zl!!!!! jak widze ile dziewczyn placi zawyzone nawet o ponad 100 % ceny za ta tandete to po prostu wymiekam:/ kupic to mozna bo taniocha straszna choc jakosc fatalna ale za taka kase? ta 100 zl to naprawde mozne juz miec porzadna torebke:/ szkoda slow na naiwnosc ludzka:o:o czasami jak widze takie ceny ze mozna sobie zare kupic to wymiekam:/ sweterki z atmospere kosztuja gora(!!!) 5 funtow, z reguly sa po 4 lub 3 ,plaszczyk za ok 10, 15... policzcie sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashantii---> po co rozkminiasz to czy torebka kosztowala 100 czy 20 zl?? i czy mozna ja gdzies kupic taniej...??tylko dlatego ze gdzies jest taniej ,nie kupisz sobie rzeczy ktora ci sie podoba, bo ktos na tym zarobi??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna nabrana---> i nie czuje sie nabrana, bo jak juz wczesniej napislalam to BYL PREZENT...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest torba taka
do noszenia, tylko torba podrózna. Na wyjazd na wakacje albo dla studentki na drogę do domu. Wieeeeeeeeeelka. Ale ma fajny wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się ta torba bardzo podoba,ja założyłabym ją np do jasnego trencza,granatowych klasycznych jeansów i brązowe buciki skórzane żeby to wszystko rozjaśnić dałabym pomarańczowy wiosenny szalik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×