Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona w modzie

dżinsy - super obcisłe czy nieco luźne?

Polecane posty

Gość zagubiona w modzie

Kupujecie spodnie super obcisłe aż trudno dopiąć czy zwyczajne? Moje koleżanki noszą raczej takie zwisające na tyłku i odstające na udach, ja wolę bardzo dopasowane - ale może to głupio wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz dlaczego? Ja tez tak nosilam zanim zaczelam uczyc sie dobierac sobie odpowiednie rozmiary...Czy nie raz mialas tak, ze spodnie po praniu sa ciasniejsze, a pozniej robia sie dopasowane lub nawet spadaja...Zawsze jak kupujesz spodnie kupuj w swoim zblizonym rozmiarze ale ciut mniejsze...po praniu i chodzenie w nich rozciagna sie troche i beda super,a jak kupisz dopasowane to po czasie tez beda Ci wisialy na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie obcisle sa bardzo sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem tylko ze spodniami levisa...Bo sie nie rozciagaja...Nosze rozmiar 28 i dlugie na 34,ale w levisie sa na mnie za luzne, a jak wybiore rozmiar mniejsze a dlugosc ta sama to sa ciut za ciasne...Ale i tak kupuje te mniejsze...mam motywacje do trzymania figury takiej jaka mam i nie moge sobie pozwolic o centymetr wiecej w biodrach bo moje ukochane dzinsy wyladuja w kontenerze PCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w modzie
No właśnie.. Ja w ogóle od dawna nie nosiłam spodni, niedawno wreszcie kupiłam sobie jedną parę dżinsów - podobnie jak Ty Tito noszę 27/34, są bardzo dopasowane i mam nadzieję, że nie usłyszę głupich komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×