Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgosia29b

wozek jane pro slalom

Polecane posty

Gość Małgosia29b

wita, moze ktos z Was ma wozek jane pro slalom. Zastanawiam sie nad jego kupnem. Cena jest dosc wysoka komplet gondola, spacerowka, fotelik kolo 3 tys. Szukam wozka ktory wazy bardzo malo. Mieszkam na 4 pietrze, moze ktos jest w temacie i mi cos doradzi. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia29b
bardzo zalezy mi zeby wozek mial trzy kola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ci to pomoże. Ja zdecydowałam się na wózek ABC Design ale w wersji głęboko-spacerowej, właśnie ze względu na małą wagę. Przy okazji "testowania" wózków widziałam też z tej samej firmy model "Rodeo", który ma osobno gondolę i spacerówkę (siedzisko kubełkowe). Jak zależy Ci na małej wadze to bardzo Ci polecam obejrzeć ten właśnie model - to najlżejszy wózek w takiej wersji jaki próbowałam dźwigać, naprawdę. Sama gondola jest też łatwa do noszenia i leciutka, cały wózek prowadzi się rewelacyjnie. Radzę próby dźwigania, bo te dane co do wagi jakie sa podawane na różnych stronach (producentów też), nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, poza tym dużo zależy też od dobrego wyważenia wózka. To jest ten: http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?products_id=7085&osCsid=7c2d83de07132aa49775b1b466c459d2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zamieszałam z tym podziałem - mój wybrany czyli "Turbo" to jest taka spacerówka z której się robi gondolę po włożeniu takiego wkładu. A ten który Ci polecam "Rodeo" ma właśnie osobno montowaną gondolę i spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia29b
dziekuje, wozek jest bardzo ciekawy, ale chyba pro slalom jest lzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej naprawdę jak sama sprawdzisz w jakimś sklepie, nawet jak zamierzasz kupować przez internet. Można się baaaardzo zdziwić :) Chyba że już testowałaś ten swój? Ja radzę takie manewry jak pojeżdżenie, przełożenie SAMEMU gondoli ze spacerówką, podniesienie ustawianie pozycji siedziska, a nawet składanie budki. Ja na pierwszej wizycie w klepie nie sprawdzałam takich pierdółek i musiałam tam wrócić drugi raz. Niby taki szczegół - przy niektórych wózkach ta budka składa się ciężko i z odgłosem, czyli przy śpiącym dziecku nie ma opcji żeby to niepostrzeżenie zwinąć czy rozwinąć. A przy np. Implaście który z opisów i zdjęć w necie bardzo mi się podobał - przede wszystkim jest ciężki, a po rozłożeniu spacerówki do poziomu jest poważny problem z naciągnięciem budki, nawet facet z obsługi się z tym męczył i nie udało mu się tego porządnie zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×