Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfgfrtrtrrrrrrrrr

Projekty z EFSu

Polecane posty

Gość gfgfrtrtrrrrrrrrr

czy ktos moglby mi jasniej wyjasnic o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfrtrtrrrrrrrrr
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkretniej? bo niewiem oco pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfrtrtrrrrrrrrr
no noirmalnei nie slyszeliscie o projektach finansowanych ze srodkow unijnych?? tlyko ze ja sie w tym nie orientuje ...co to jest parp , rif te rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha juz widze w jakim dziale pytanie wiec pewnie chodzio urzad pracy? projekty z EFS totz Europejskiego Funduszu Społecznego. Rózne instytucje w tym np PUP pisza projekty (tzn opisuja co chciałyby robic np z osobami bezrobotnymi) i Unia Europejksa przeznacza pewna kwote pieniedzy na te zadania. kurde niewiem jak to opisac tak w skrócie i przystepnym jezykiem więc moze pytaj wprost polecam strone tych projektów (funduszy inaczej mowiac) http://www.funduszestrukturalne.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARP Polka Agencja Rozwoju Przedsiebiorczosci www.parp.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIF hm chyba codzi o regionalne instytucje finansujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfrtrtrrrrrrrrr
ale tak jjakos w skróecie czym te instytucje sie roznia ? bo te strony co mi podaliscie to ja je widizlam ale tam jakos to tak enigmatycznie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym regionie istnieja instytucje ktore zajmuja sie jezeli chodzi o RIF to róznia sie ylko terenem na którym wystepuja to są te same instytucje , zajmujace sie tym samym ale w róznych czesciach kraju, a zajmuja sie: udzielanie informacji o dostępnych programach dotacji i warunkach uczestnictwa, pomoc w wyborze wykonawcy dotowanych usług doradczych, obsługa administracyjna komponentu krajowego programu Phare, SPO WKP Działanie 2.1 i 2.3, SPO RZL Działanie 2.3 schemat a, zarządzanie komponentem regionalnym programu Phare promocja programów adresowana do potencjalnych wykonawców usług doradczych, promocja programów adresowana do potencjalnych beneficjentów (przedsiębiorców), współpraca z PARP w zakresie merytorycznego i finansowego monitoringu wdrażanych programów, sporządzanie raportów merytorycznych i finansowych, prowadzenie bazy danych o uczestnikach programów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaak
działanie 2.5 najgorszeeee jesli chodzi ze strony beneficjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×