Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fionaa21

styl ubierania Korby z LEJDIS

Polecane posty

mi te turbany wlasnie tez tak srednio przypadly do gustu.. sama sie w podobym stylu ubieram, tylko moze nie az tak ostro lacze kolory:) a co do figury tej aktorki, to mi sie akurat nie podobala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna
Ubierala sie swietnie!!! JA tez lubie chodzic w takich spodniacach, ale nie mam az takich jak ona. No niesamowicie. Turbany tez mi sie podobaly, ale to bardziej dla odwaznych! Pozdrawiam! Moze ktos znajdzie w necie jakas strronke z jej ubrankami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
Ania Dereszowska dosc poważnie wygląda na swoje 25 lat :) http://lejdis.filmweb.pl/ trochę tutaj coś widac, ale i tak mało ;) mi się styl ubierania podobał, już w tamtym roku wiedizeli co będzie modne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt taki
jak sie urodzila w 1981 to raczej nie ma 25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka22
27 :P ups, jak ten czas szybko leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari88
a nie wiecie gdzie można kupic taka potrójną opaskę jaką Ania miala w filmie? bardzo mi sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociaczarna
szukam ale nie mogę znaleźc.. jej styl w tym filmie był bossskiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka81
Oszalałam na puncie Korby! :) -nie no bez pzresady...ale bardzo podoba mi się jej sposob bycia, zachowanie, choc slyszalam ze mezczyznini wola mniej wulgarne kobiety? Co wy na to? :) Ja mam 16 lat i tak sie zastanawiam czy osobie w tak mlodym wieku pasowalby taki styl ubioru jak u Korby? -prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 16
za młoda jesteś na ten styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashyn
Również podoba mi się jej styl, tzn. styl boho, który jest już modny od dłużeszego czasu. Mam w szafie parę podobnych rzeczy, ale nie zawsze łącze je tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka81
Tak myslalam :( no styl babk ama swietny...tylko na moje 16 lat to troche nieodpowiedni...i nie praktyczny do szkoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa po leninie
dlaczego za mloda, haha, co za bzdury? bardziej odpowiedni jest moze dresiarski, zloto+roz+biel, w wyzywajacych krojach? ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam wcześniej pytał o potrójną opaskę jaką miała korba w filmie... to nie chodzi czasem o specyficzny sposób wiązania chusty? bo nie przypominam sobie, żeby miała jakąś potrójną opaskę a kojarzy my się z czymś potrójnym tylko to: http://film.onet.pl/N,57346,1,1,0,galeriao.html?MASK=39449546 jakby ktoś miał problem z takim zawiązaniem chusty chętnie pomogę, sama często tak noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×