Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszlanauczycielka

czy pracujac jako nauczyciel stazysta

Polecane posty

Gość przyszlanauczycielka

jestem w stanie oplacic pokoj i utrzymac sie w obcym miescie? wiem ze to prawie niemozliwe ale moze komus sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
nauczyciel stazysta zarabia okolo 700zl.. jak bedzie mial nadgodziny moze wyciagnac i 1000zl wiec moze sie to udac przy skromnym zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie dasz radę
koszt pokoju to maksymalnie 400 zł miesięcznie, zostaje Ci 6 stów :) ale byś musiała mieć naprawdę dużo godzin w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmamam
nauczyciel stazystazarabia kolo 1 tys a jakie to miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklhegsdfhbsdfh
ja w awarszawie jako nauczyciel stazysta zarabiam 1050 zl do reki i niestey musza mi pomagac rodzice ale rok przetrwac a pozniej juz jest latwoej napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlanauczycielka
no skoro zarobie 700-800 zl na reke zaplace 400 zl za pokoj to mi 6 stow nie zostanie. miasto niewielkie pod poznaniem. wogle nie wiem czy jechac na rozmowe kwalifikacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nauczycielem stażysta i podstawy mam 940, ale pracuje na wsi i mam za to dodatek oraz za to, że dojeżdżam i dodatek za wychowawstwo (to jest około 30 zł za każdy). Ale prawie zawsze mam tysiąc, bo zawsze są jakieś zastępstwa.Oczywiście mam pełny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie dasz radę
czytaj ze zrozumieniem, "nauczycielko" :O przecież pisałam wyraźnie o pensji Z NADGODZINAMI, czyli o tysiącu zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdff
koszt pokoju to maksymalnie 400 zł miesięcznie chyba zartujesz, MINIMALNIE taniej to chyba w malej miejscowosci albo garaz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaavvv
ja mieszkam w miescie 50 tysiecznym i za pokoj 300 place a mozna tez kawalerke z kims wynajc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlanauczycielka
ale na razie o nadgodzinach nie ma mowy. pytam o sytuacji bez nadgodzin czyl i 18 h tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nauczycielka
nie umiesz nawet czytac co sie pisze i chcesz uczyc w szkole ale ty głupia czytaj ze zrozumieniem bo tu masz madrze napisane a TY TEPA JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×