Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

dziewczyny, co sądzicie o brzydkich facetach

Polecane posty

Ja jestem trochę brzydki, ale dziewczyny zawsze na mnie leciały, nawet te piękne. Nie to ,że się chwalę,nie jestem jakimś tam podrywaczem czy coś. Wiele kobiet mówi mi że mam coś co przyciąga. Sam się temu wszystkiemu dziwie,ale fakty są takie, że pomimo brzydoty podobam się kobietom, a niektórym nawet bardzo. Dziewczyny, jak to w końcu jest z tą urodą u facetów w waszej ocenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
moj facet musi miec cos brzydkiego w twarzy :) np bardzo podoba mi sie nicholas cage :)no a o jego pieknosci trudno mowic. podoba mi sie tez al pacino w swoim srednim wieku (jak byl mlody to nie bardzo)- po prostu dla mnie facet musi miec cos brzydkiego w twarzy ale rownie meskiego. to przyciaga moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze
brzydcy faceci sa brzydcy i juz fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi miec te cos w sobie ..... i nie wazne czy brzydki -brzydal czy ladny ot cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feromony drodzy państwo to dzieki nim taki edziwne kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadanie.........nie wszystko zloto co sie swieci...czasem dziewczyna chce miec brzydszego dlatego ze chce byc jego ozdoba, i miec pewnosc ze n aniego nie rzuci sie "stado" innych dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłop XXL
To dziwne ze kobiety mogą miec brzydkiego faceta, faceci brzydkiej dziewuchy juz niechcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam podobno bardzo ładna bużke a mimo wszytsko moi koledzy o przeciętnej urodzie zawsze mieli większe powodzenie. :( cos chyba w tym jednak jest ze wolicie brzydszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieć
Ja odrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
no prosze jakie mniemanie :P ja jako ja zawsze stawialam na charakter- i ktos bedzie mowil ze sciemniam itd ze wyglad sie liczy-ale patrzac wstecz na moich bylych moge sobie tylko przyklasnac :) wiec zastanow sie jaki jestes :P albo jestes taki sliczniutki ze oniesmielasz laski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem śliczniutki, ale nie jestem tez quasimodo. W skali od 1 do 10 mam 4. Ale dziewczyny naprawdę lecą na mnie. Nie tak od razu, trzeba kilkaście sekund rozmowy i.... ciach! Nie może się laska odessać.Bez zadnego bajerowania. Patrzę w lustro i nic nie rozmiem. Kiedyś się przejmowąłem brakiem urody,ale teraz nie zazdroszczę modelom, chociaz przyznam że wyglądaja niektórzy super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american pie
no a jak facet ma i wyglad i "to cos" to juz wogole lasencje mu do dupy wlaza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... moim zdaniem do podziwiania są kobiety. mężczyźni to raczej (przykra) konieczność choć nie zawsze. nieważne więc czy brzydcy czy ładni. mężczyzna powinien być męski (silny, zapewniający bezpieczeństwo), a kobieta kobieca (czyli ładna i zadbana). ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien być troche ładniejszy od diabła :P Ale najważniejsze jest to czy ma coś interesującego do powiedzenia No i musi mieć poczucie humoru :classic_cool: Ile można sie gapić na przystojniaka??? Mnie to nudzi już po chwili i ziewam 💤 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
Facet nie musi byś piękny.Wystarczy, że jest przystojny.Ale musi być mądry, czuły, wrażliwy, odpowiedzialny i mieć poczucie humoru.Musi być po prostu MĘSKI. Piękny facet zawsze jest troszkę zniewieściały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dżordż
takie gadanie a i tak wyglad jest bardzo wazny. bez tego nawet nie mamy ochoty poznawac tego kogos wkoncu fascynujemy sie kims calosciowo tj wyglad i wnetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
hm moj byly byl brzydki-wtedy to wiedzialam i wiem to teraz... ale jego ramiona i sila..... ah do dzis za tym tesknie-to mnie urzeklo. nie wyglad, a rpzynajmniej nie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drogim aucie każdy facet jest dla kobiet przystojny. Dlatego zamiast na siłownie lepiej iśc na giełde :-) Ja np nie narzekam. 182 cm 74 kg. Ale wiem ze nie wygram konkurecji z niższym, grubum i wyłysiałym, jeśli on będzie kilka razy wiecej zarabiał. Dlatego w temcie wyglądu nic nie robią a jestem skoncentrowany na znalezieniu lepiej płatnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
o prosze jaki przedsiebiorczy chlopak :D ale nie uwazasz ze za kase do lozka z byle kim to tylko prostytutka idzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
eh a ja bym tak chciala zeby moj mial taki fajny brzuszek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czcza" Ależ ja wyraźnie napisałem zę na wygląd nie narzekam. Ale ślepy nie jestem i widzę z jakimi facetami chodza te kobiety, które najbardziej mi się podobają. Już dawno wyleczyłem się z młodzieńczych naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czcza, nie zmieniaj tematu.To normalne że kobieta potrzebuje bezpieczństwa (patrz: zabezpieczenie finansowe). A faktem jest ze faceci ok. 50-tki szczupli, nawet nie jacyś kasiaści ,nawet jak są brzydcy - spora częśc dziewczyn się nimi interesuje i jest dość zaintrygowana. Wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
moze szukasz w zlych kategoriach- jesli szukasz wsrod blachar to lap dobrze platna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
nie no nie mowie ze dziewczyny nie leca na kase :D leca. ale wierze w to i mam podstawy ze zachowaly sie i takie na ktorych forsa az takiego wrazenia nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
no mlodki lubia starszych bo sa madrzejsci od rowiesnikow (a przynajmniej maja taka nadzieje) jesli o to ixi ci chodzi. prawda stara jak swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czcza Oj nie tylko "blachary". Blachary mają to do siebie że totalnie dobitnie to wyrażają. Inne robią to subtelnie, po ładniejszymi słowami zastępczymi, no i mają dodatkowe kryteria. Ale ta kwestia jednak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinka
A feee...:O Nigdy nie lecę na brzydali bo nawet cipka mi się nie maźglaczy:(. Wielu z tych brzydkich mężczyzn jest pewnych siebie i aroganckich choć nie mam pojęcia jaki jest ich powód do dumy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×