Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupujaca

JAKI APARAT FOTOGRAFICZNY CYFROWY polecacie???

Polecane posty

Gość kupujaca

czekam na wasz wypowiedzi na temat aparatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam Sony DSC-H5 i jestem z niego bardzo zadowolona. Zdjęcia super w każdych warunkach-polskie menu...tylko dobrej ręki trzeba do niego, bo jak wiadomo aparat może być nawet za 100 tysięcy a jak nie masz oka to zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
a kiedy go kupilas i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
i czy na baterie czy na akku-ladowarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
ff fz 30 a to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
google nie boli bo co? jakbym chciala cos szukac na google , to bym tam poszl a--ja chce tu opinie uslyszec wiec jak nie masz zadnej to dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
heeeee? ty nawet nie wiesz co piszesz? co ma piernik do wiatraka?! o co chodzi z tym sprawdzaniem baterii? nudzisz si e, ze tu wchodzisz? widz e, ze na temat aparato wnie masz wiele do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Moj aparat to Canon Power Shot A430, w czerwonej obudowie:) (można wybrać inny kolor:) ) jest ładny, zgrabny i robi świetne zdjęcia:) dostałam go na urodziny dwa lata temu, nie był drogi, wtedy kosztował mniej więcej 500 zł, nie wiem, ile może kosztować teraz, ale uważam, że warto go kupić:) ja jestem z niego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
olenka dziekuje za odpowiedz moj aparat canona bardzo zuzywa baterie--sa to dwa paluszki ale czasami nawet nie wytrzymuja jednej imprezy dlatego tez chce kupic nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Prosze bardzo:) Wiesz co, ja uzywam akumulatorków GP i starczają mi naprawdę na długo... Może też spróbuj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kodaka c613 - świetna i niedroga sprawa :) ma 6,1mlna pikseli i stabilizator obrazu itd. Dla amatorki jak znalazł :P :) akumulatorki w miarę długo trzymają, dobra jakość zdjęć. podejrzewam, że za sam aparat zaplacisz na allegro około 290 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
oszustka-dzieki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniula
Canon A630 - pięęękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhdahhling
ja mam kodak easyshare :] ale na 18-tkę chcę sobie sprawić jakiś lepszy i iść na kurs fotografii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam przez wiele lat z Olympusa. teraz jest już stary i choć działa, to powoli komórki zaczynają robić zdjęcia podobnej jakości lub lepszej :) Taki rozwój techniki. Tobie polecam coś podobnego - w średniej cenie, ale nie wstyd wyciągnąć. Zajrzyj sobie na wasserman.pl, tam jest spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz aparatu cyfrowego super wypasionego i nie chcesz przepłacić tylko zaoszczędzić polecam stronkę e-hunters.pl. Sklep RTVEuroAGD zjeżdżają z cen nawet 500 zł. , kupony rabatowe mają również Saturn, Agito.pl, Komputronik.pl. Wystarczy pobrać kod a następnie wpisać kod przy składaniu zamówienia i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile chcesz wydać. Mi się udao kupić dobry aparat tutaj http://www.ogloszenia24.co.uk/ . Jeszcze jak przyszło co do czego to mi babeczka z ceny zjechała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarkosol
Mi się udało ze strony https://e-oko.pl/ kupić używany co prawda aparat, bo komis prowadzą oni, ale zadbany i spełnia moje oczekiwania. Wszystko mi się opłacało nic nie przepłaciłem, nie musiałem na nowy wykładać dużo gotówki ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę spokojnie polecić Ci tego Canona https://www.al.to/p/339455-lustrzanka-canon-1300d-18-55-dc-iii.html posiada matrycę CMOS o rozdzielczości 18 Mpix, świetnie sprawdza się w słabym świetle, 3" ekran LCD ułatwia pracę, nagrywa filmy FullHD oraz łączy się za pomocą wi-fi oraz NFC. W swojej klasie cenowej wg mnie jest bezkonkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×