Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkk

zona ma raka piersi...

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk

mozliwe ze jej amputują piers. co ja moge zrobic w tej sytuacji? jak jej pomoc? a jak amputuja jak sie zachowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz okazywać dużo ciepła, zrozumienia , uczucia. dla niej to na pewno bardzo trudny moment, sama myśl ze będzie okaleczona. Długi rozmowy, uświadom jej że w Twoje oczy nie straci z swoje kobiecości... I wsparcia w terapii, przed, po.. Przepuszczam że będzie potem chemia, utrata włosy, ale to nie przejmujcie się, urosną o wiele ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez żartów kolego powyżej
moja mama tez miala raka piersi po 2 latach był przerzut na wątrobę. męczyla sie 8 mies ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
przygotuj sie na to ze nie bedzie sie czula 100% kobieta. bedziesz musial udowodnic ze sie myli. moglbys dla mniej nauczyc sie masazu limfatycznego-bardzo jej pomozesz. i mam nadzieje nie myslisz o odejsciu bo to ja by zalamalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
hm dlaczego? przeciez ten tez zakrawa o zycie erotyczne,a to nie musza byc tylko wesole sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcza
wiesz nie zrozumiesz chyba dopoki ciebie to nie dotknie- czego z calego sefca ci nie zycze :) ignorantem sie jest do pewnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja powiem tak pierdzielić pierś ważne zeby przezutów nie było i zeby sie to gorzej nie skończyło... a podobno są operacje rekonstrukcji piersi ale sutka sie chyba nie da zrekonstruowac zreszta przychylam sie do ludzi powyzej dużo zrozumienia i cepła i wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setebos masz rację, sutka się nie da. robią dobre tatuaże sutków żeby nie było \"gołej\" piersi po rekonstrukji, ale nie to jest najważniejsze... to kawałek mięsa, bez tego da się żyć. ważne żeby nie było przerzutów i żeby miała w mężu oparcie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek chłpów rak
sutka też dotyczy, więc nie bądź chojrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×