Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabi27

Niska temperatura ciała u dziecka

Polecane posty

moja 6 letnia córka ma 36,2temp , wydaje mi sie ze to jest niska temp dodam ze pokasłuje , a wczesniej moze jakies 2 dni temu miała 37,7 co to moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi no nie mam pojęcia co się dzieje, najlepiej będzie jak zadzwonisz do pediatry i się zapytasz - moja córka też ma 6 lat... ale nie przypominam sobie takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizm jest
osłabiony i dlatego temperatura jest niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla małego dziecka to polecam bezdotykowy BabyTemp, ogromne ułatwienie jak synek zachoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa

No hej! Ja mam NonContact niemiecka marka Geratherm – warto moim zdaniem sobie coś takiego sprawić jeśli dziecko jest w drodze :) Bezpieczny termometr, podczas samego badania nie ma żadnego kontaktu między czujnikem a ciałem dzieciątka. Szybki wynik widać temperaturę elegancko na wyświetlaczu nie trzeba podkładać pod światło i się przyglądać przez lupę co wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz

Ja się dołonczam do wszelkich pochwał na temat nonContact. Najlepszy termometr jakiego używaliśmy a niestety trochę ich już mamy na rozkładzie. Ten kupiliśmy dopiero przy 3 dziecku, gdzie właśnie przy pierwszej dwójce męczyliśmy z różnego typu tanim dziadostwem które ciągle nawalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek

Korzystamy też z Non Contact i nie mogę narzekać na pomiar. Wynik jest natychmiast, nie trzeba termometra nigdzie maluszkowi wkładać, podkładać, upychać...etc. Wystarczy wycelować z paru centymetrów w skroń i gotowe, wynik po chwili jest na blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×