Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_x_

Wakacje z malym dzieckiem,doradzcie prosze!

Polecane posty

Gość gość
wszystko cacy fajnie z egiptem..ale ja bym jednak nie ryzykowala. poki co tam nie jest zbyt bezpiecznie. (oczywiscie pani z biura podrozy powie, ze jak najbardziej mozna leciec..bo dostanie prowizje :P).. zreszta..kazdy robi jak uwaza. :) Ale z rocznym dzieckiem mozna poleciec w jakies fajne cieple miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoraTora
Z rocznym dzieckiem ogólnie wakacje są przechlapane, bez względu na to gdzie się jedzie ;) Teraz nasza pociecha ma już 5 latek i byliśmy 2 lata pod rząd w Egipcie i wszystko było ok. Latam z Rainbow Tours i odpoczywamy w resortach. To jest inny świat - tam jest bardzo bezpiecznie. Jeśli macie dzieci powyżej 3 - 4 latek to polecam też figlokluby już chyba na tym forum wspominane. Świetna sprawa, szczególnie dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od dziecka , jak nasza córeczka miała 6 miesięcy to podróżowaliśmy z nią bez większych problemów. Mam na myśli podróże nad polskie morze. Gdy ząbkowała było różniej ale mieliśmy preparaty uśnierzające i było dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjustynaa
no dokładnie, cięzko wyrzec się wakacji, gdy ma się kilkumiesięcznego malucha, a równie ciezko zabrać go gdzieś w dalszą podróż, bo w sumie dla każdej ze stron jest to dość męczące :P ale po kilku latach jest łatwiej, a organizowane przez biura animacje dla kilkulatków sprawdzają się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Egiptu warto zabrać dużo coli na wypadek 'klątwy faraona', a jeśli nie dajecie takich napojów dzieciom, to polecam trilac, ale podawać na tydzień przed wyjazdem, bo on reguluje pracę jelit, ale działa też przy biegunce, gdyby już się przytrafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kllarra
Rocznego dziecka nie brałabym na takie wypoczynkowe wojaże bo nic z tego nie zapamięta, nic nie poczuje, to będzie tylko udręka. Dwu letnie już prędzej. Starsze to już będą miały zabawę. Ktoś wspominał wcześniej o figloklubie z Rainbow Tours, my korzystaliśmy, faktycznie fajny pomysł na zorganizowanie dziecku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energja
Zgadzam się z Kllarrą, nie ma co torturować małego dziecka podróżami i upałem, lepiej poczekać aż podrośnie do 1,5 - dwóch lat, wtedy to ma sens. A o tych figloklubach to pierwszy raz usłyszałam, ale brzmi jak dobry pomysł, jak wszystko co może dziecku uatrakcyjnić pobyt i sprawić, że będzie miało więcej wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje zabieram wszedzie ( Dwa latka drugi 8 mc) tyle ze to wycieczki po pilsce. Jesli chodzi o wypoczynek to grunt dobry plan dnia. Ale tobie z uwagi na malenstwo doradzam zostawic dIecko w domu pod dobra opieka np babci.zmiana klimatu i czasu da sie we znaki bedzie marudne i zmeczone. Szkoda dziecka i urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamminka
Pomysł klubów przy hotelach z organizowanymi zabawami brzmi idealnie! Taki kilkulatek już sobie w nich poradzi, a rodzice będą mieli chwilę wytchnienia - a gdy będziemy mieli ochotę, to i na wycieczkę fakultatywna można, np. do delfinarium, albo po prostu na plażę, żeby cały czas nie siedzieć przy hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżowałam z rocznym synkiem, nie widzę żadnych przeciwwskazań. :) Tego lata wyjechałam do Karpacza, bardzo ładne miejsce. Dziecko w żadnym razie nie przeszkadzało mi w cieszeniu się urlopem. Zatrzymałam się zresztą w dobrze wyposażonym hotelu, przystosowanym dla rodzin z dziećmi: http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ i wszystko wyszło super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierek85
No właśnie też jestem zainteresowana Figloklubami i widzę że sporo osób tutaj o nich mówi. Czy ktoś miał może sytuację taką, że jego dziecko było zbyt niesforne i nie mogło uczestniczyć w zajęciach? Obawiam się troszkę bo mój 5-letni syn to straszny dokucznik i rozrabiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanzenka
Ogólnie dzieciaki bawią się trochę tak jak w przedszkolu, więc pewnie nie ma obaw, no chyba że dziecko sprawia dużo problemy, to pewnie zależy od konkretnej sytuacji. Zajęcia nie trwają długo, więc można po prostu zostać z dzieckiem i skontrolować to, jak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terla
Wiadomo, że jeśli dziecko jest bardzo bardzo uciążliwe to warto zostawać nim na zajęciach, ale nawet po swoim dziecku wiem, że ciężko żeby młody albo młoda marudzili na tych zajęciach. Są po prostu zbyt energicznie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jesteśmy ze Śląska - z okolic Mysłowic. W roku 2015 na początku lipca z naszym obecnie 8-miesięcznym szkrabem wybieramy się nad Bałtyk. Celem jest przepiękna i spokojna także w szczycie sezonu miejscowość Dębki w okolicy Karwi. Rezerwacje już mamy zrobioną. Będzie to nasz drugi pobyt w Dębkach. Poprzedni pobyt wspominamy bardzo miło. Dlatego bardzo miło będzie wrócić do miejscowości, o której nawet Maciek Maleńczuk nagrał piosenkę :) Może ktoś z Was także będzie w pierwszej połowie lipca 2015 w Dębkach i może szukacie towarzystwa dla siebie i dla dziecka ? Pozdrawiamy A. i S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka3
Do dziewczyn wyżej - jeśli z dzieckiem są naprawdę problemy to może lepiej najpierw sprawdzić jak się zachowuje i wtedy podjąć decyzję, czy zostawić je same w klubie. Ale z drugiej strony, tak jak powiedziała Tanzenka, to tak jak w przedszkolu. Jadę w tym roku z 5-latką i ja mam z kolei ten problem, że trudno się adaptuje i tęskni za mamą. Z przedszkolem też są problemy. No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specmisja
Dziewczyny! Czy była któraś z Was w hotelu Playacalida i korzystała tam z figloklubu? Znalazłam dużo dobrych opinii na temat obiektu, ale praktycznie nic o tym, jak wyglądają tam zajęcia. Jeśli któraś z Was była, proszę, powiedzcie jak wyglądają zajęcia, ile trwają i gdzie dzieci się bawią? Byłyście zadowolone z animatorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na wakacjach z dziećmi w hotelu nad morzem http://www.hotelsenator.pl/ i bardzo mi się podobało, myślę, że z dziećmi najlepiej wybierać się do lepszych hoteli, gdzie są dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaB
Ja planuje z synem 2lata i 9 miesiecy leciec we wrzesniu do Grecji albo do Hiszpanii. Jak bylam w ciazy w 3 miesiacu polecielismy na Rodos. Potem byla przerwa 2 lata nie wyjezdzalismy na wakacje tylko w domu. Rozwazalismy wyjechac jak syn miał rok i 7 miesiecy ale ostatecznie zrezygnowałam bo byl by nie do zniesiena. Mały *****iwy człowieczek ktory nie wysiedzi na miejscu. W- tym roku jedziemy i tez nie wydaje mi sie zeby bylo tak fajnie i spokojnie ale spragnienie jestesmy juz zmiany otoczenia. Marzy mi sie odpoczynek od tych domowych spraw. Od tesciowej i od problemów. Moj maż zwłaszcza jest zmeczony. Duzo pracuje. Tak wiec we wrzesniu polecimy gdzies.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaCzerwonaMrówa
Specmisja! Widziałam ostatnio wpis o Playacalida gdzieś na którymś z forów, w wątku poświęconym figloklubom. Skorzystaj z wyszukiwarki to znajdziesz. W każdym razie opinie były pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specmisja
Dzięki, już wszystkiego się dowiedziałam, już wszystko wiem. Wybieramy się ostatcznie do figloklubu do Playacalidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczna
Figloklub to świetne rozwiązanie. Ja byłam rok temu z rodzinką, w tym roku co prawda zdecydowaliśmy się na polskie morze (nie wiem czy to dobry wybór), ale myśle, że do oferty RT jeszcze wrócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączka
Byłam dwa lata temu w Kiani Beach z Rainbow i widziałam te animacje figloklubowe. Bardzo fajna rzecz, dzieci biegały, malowały buzie, szukały skarbów. Moja córcia ma teraz 1,5 roku, więc na razie nie myślę o dalszych wyjazdach, bo dziecinka za mała (chociaż wiem, że niektórzy rodzice jeżdżą już na zagraniczne wakacje, ale ja się jednak wolę wstrzymać). Jeśli figlokluby będą działały za 2 - 3 lata (a mam nadzieję, że tak) to na pewno się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczna
No, generalnie do Figloklubu możesz tez iśc z mniejszym dzieckiem, tylko wiadomo, że może jeszcze nie załapać zabaw, no i musisz mu towarzyszyć. Ale nawet jeśli, to możesz skorzytać z nim z infrastruktury hotelowej :) a zjeżdżalnie czy brodziki w takim hotelu to już chyba must be ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wakacje z małym dzieckiem, to wyłącznie Sarbinowo i Domki Perła II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byliście z dziećmi w Disneylandzie? Nawet maluchy będą się dobrze bawić :) Dobrze jest tylko kupić wcześniej bilety przez Internet np. na stronie Parkmanii, żeby nie stać w kolejce później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm bałabym się wyjeżdżać z maluchem tak daleko... Przez pierwsze 3 lata odpoczywaliśmy tylko w Polsce, dopiero potem zaczęliśmy wyjeżdzać za granicę. A i teraz nadal lubimy pojechać do naszego ulubionego hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej na mały reset ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś park rozrywki czy coś moze? rabkoland z tego co słyszałam jest bardzo ok, znajoma w pracy mówiła. Sami się zresztą zastanawiamy czy tam nie wyskoczyć w któryś weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×