Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca na produkcjii

Czy z WYŻSZYM wykształceniem pracowaliscie na PRODUKCJI??

Polecane posty

Gość praca na produkcjii

Nie am kasy a ze mieszkam w majlej miescowosci zastanawiam sie nad praca w fabryce ciastek (pakowanie). Czy zdarzylo sie komus pracowac mimo wiekszych ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Nie wiem tylko czy powinnam sklamac w swoim CV odnosnie wykssztalcenia?Mam obawy ze moga mnie wtedy nie przyjąc bo stwierdza z gory ze chce sie tylko na chwile zachaczyć.I taka jest prawda bo w miedzy czasie szukalabym czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
a co tu uczelnia ma do tego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyższe wykształcenie, a w momencie, kiedy nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie, pracowałam w fabryce ramek, na stoisku warzywniczym, jako ekspedientka w lumpeksie i jako kasjerka:-) Teraz doczekałam sie pracy w swoim zawodzie, ale na rok, a potem, jak nie będzie innych perspektyw, to też wezmę coś pierwszego lepszego, bo żadna praca nie hańbi, a w domu na pewno siedzieć nie będę. Też jestem z małej miejscowości i ludzie są tak złośliwi, że nieraz wprost się wyśmiewali, że z wyższym i językami za kasę, ale zlewałam ich i teraz miny im zrzedły:-) Powodzenia życzę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Helena a klamałas w swoim Cv??Bo ja sie zastanawiam czy nie napisac ze mam średnie...potrzebuje pracy na ok 3 miesiace i nie widze juz innego wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Niby nie hanbi ale jednak to troszke obciach:)No ale co zrobic jak mieszka sie w malej miejscowosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam cv do tych prac, gdzie chciałam tylko przeczekać na coś dla siebie, to nie rozpisywałam sie o wykształceniu, ale o wszelkich dodatkowych zajęciach i firmach gdzie pracowałam już podczas studiów. Zazwyczaj babkom imponowało to, że potrafiłam sie dogadać z klientami po angielsku i były zadowolone, chociaż zdawały sobie sprawę, a niektóre wręcz mnie namawiały, że wiecznie tam nie będę. Zależy jaka kadra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
Slonce drogie! to, ze masz wyzsze wyksztalcenie nie oznacza, ze masz siedziec cale zycie w biurze! dostaniesz hemoroidow! ;-) obecnie mnostwo ludzi ma wyzsze i kazdy ma ambicje, ale swiat nie krecilby sie prawidlowo, gdyby wszyscy siedzieli w papierkowej robocie, a nie mialby kto im zarcia przygotowac, kibla umyc, czy urzadzic placow zabaw...! niestety, jest masa innej roboty do zrobienia i nikt nie chcialby sie "brudzic" uwazam, ze zadna praca nie hanbi, ja osobiscie moglabym nawet zamiatac ulice, jesli ktos placilby mi za to normalne pieniadze (i mam wieksze wyksztacenie niz podstawowe!) idz na ta produkcje! poznasz nowych ludzi, nauczysz sie czegos nowego, moze to kiedys doprowadzi Cie do Twojej wymarzonej pracy! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Czyli nie napisałas ze masz wyższe wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
kwa-kwa juz sie na to zdecydowalam ale jak pisze nie wiem czy sklamac w Cv czy napisac ze mam wyzsze.A zastanawiam sie dlatego ze obawiam sie ze moga wowczas odrazu stwierdzic ze dluigo u nich na pewno nie popracuje i bede szukac czegos innego.No i mnie odrzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
czego sie czepiasz w temacie napisala dobrze tylko w niku podwoila literke i mysle ze zrobila to celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam uczelnie w wykształceniu, ale sie w to nikt specjalnie nie wczytywał, bo wszyscy zwracają uwagę głównie na doświadczenie zawodowe. Co Ci szkodzi spróbować? Teraz jest mało pracowników fizycznych, jak ktoś wyżej pisał i nawet na te trzy miesiące, o których oczywiście nie wspominaj :-) będzie sie im opłacało Cię przyjąć. Supermarket przyjął mnie na dwa, z wszelkimi szkoleniami, które miałam tam za darmo, tak nie mieli ludzi. To było w te wakacje. Przecież jeszcze nie wracają z tej Irlandii i pracownicy fizyczni dalej są potrzebni:-)Musze lecieć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaa
Ja też zastanawiam się czy w końcu nie skłamać i nie wspominać o studiach w cv. Do żadnego sklepu nie chcą mnie przyjąć właśnie ze względu na wyższe wykształcenie, ostatnio wprost powiedziano mi że szukają kogoś na dłużej a ja przecież z takim wykształceniem nie zagrzeję u nich długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Macie racje złoze swoje cv jutro ale chyba jednak nie wpisze całej prawdy:) Co do osoby ktora sie czepia błedow -bez komentarza.Naprawde nie masz nic innego do powiedzenia?Najlepiej wytykac komus błedy no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
plkaaa dokladnie tak.tego samego się obawiam i wlasbnie dlatego chce sklamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie moge spytać po jakiej uczelni jesteś? Trochę się dziwie ze mimo to nie chcesz probowac w innym miescie zgodnie ze swoim wykształceniem cos znalesc. Powiedz chociaz czy to byla panstwowa uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
aty dzizas ja pierdole wez znajdz sobie lepsze zajecie niz wytykanie komus bledow.Swoja droga twoj pseudonim jest powalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaa
Skończyć pierwszą lepszą uczelnię to może i żaden wyczyn. Ja studiowałam dziennie, na dość dobrej uczelni i jestem zadowolona że ją skończyłam. Ale mniejsza z tym, nie ja ustalam zasady jakimi się kierują przy zatrudnianiu, napisałam tylko co usłyszałam na rozmowie, do takiego zajęcia szukają osób max ze średnim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssssss
dzizas wez sie odwal.smiesza mnie tacy ludzie jak ty.Siedzi to takie na forum i wszystkim tylko ubliża z niewiadomych przyczyn.Nie podoba ci sie cos to spadówa na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssssss
jakas kurwa zakomplesiona idiotka sie znalazla i bedzie tu jechac po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaa
Owszem mierzę wyżej ale dopiero co skończyłam studia i nie mam zbyt duzego doświadczenia zawodowego, które jest prawie wszędzie wymagane, a póki nie znajdę czegoś konkretnego, szukam jakiegokolwiek zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawusia65
Słuchaj ja pracowałam na produkcji jako monter telewizorów LCD i zaczynałam studia tzn, I rok. Obok na stanpwisku pracowała dziewczyna: Mgr prawa UŚ. To dla mnie było zaskoczenie ;) Ale jak mówią dziewczyny. Żadna praca ne hańbi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja rozumiem wiem , i też uważam ze nie hańbi ale to raczej na początek , trzeba w miedzyczasie starac sie o jakies doswiadczenie w zawodzie i dazyc jakos do swojego celu. Zaintrygowała mnie tylko autorka topiku bo z tego co zrozumiałam ona nie chce sie tylko na tej taśmie 'zahaczyć'. Jestes tu jeszcze "praca na produkcji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaa
Ja zrozumiałam, że ona chce tylko przez jakiś czas pracować na produkcji, a w międzyczasie chce szukać czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Madchen a co Cie tak zaintrygowalo?:)Tak chce sie tylko zahaczyć na jakies 3 miesiace.W miedzy czasie bede szukac czegos co bardziej by mi odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
Poza tym Madchen co do twojego pytania odnosnie uczelni (nie wiem w jakim celu pytasz) to byla to uczelnia panstwowa.Wierz mi ze jakbys mieszkala w malej miejscowosci to nawet jakbys skonczyla najlepsza uczelnie to i tak z trudem znalazlabys fajna , dobrze platna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na produkcjii
dzizas to gratuluje super posadki przy myciu kibli.DFlaczego zrezygnowalas z tak fajnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×