Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a mial byc z Niego ogier

nasz 1 raz - facet doszedl po paru sekundach

Polecane posty

Gość a mial byc z Niego ogier

o matko , zalamka co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna
musi być mało doświadczony dlatego trzeba unikać prawiczków i niedoświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mial byc z NIego ogier
no wlasnie nie, jest cholernie doswiadczony wiec nie wiem co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz problem. 10 minut przerwy i dalej może ruszać do akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mial byc z NIego ogier
on mogl juz po 3 ale ja sie wkurzylam i poszlam spac powiedzialam ze juz mi sie nie chec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie przechodzi andropauzę
to nic strasznego, będzie jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mial byc z NIego ogier
powaznie znam Go dlugo, wczesniej bylismy przyjaciolmi i wiem ze mial wiele kobiet na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mial byc z NIego ogier
ma 24 lata, chyba za wczesnie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już twoja sprawa. Jak tak szybko doszedł, to znaczy może wiele razy w krótkim czasie to zrobić. Nie widzę żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie dramat
:O pewnie po prostu byl bardzo podnieczony i tyle trzeba bylo sprobowac kolejny raz robisz problemy dziewczyno i tyle:O facet tez czlowiek niezaleznie jak bardzo doswiadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo takiej kretyńskeij reakcji
to więcej mu już przy tobie nie stanie idiotka! "mi się już nie chce i idę spać" gość byl na pewno zestresowany, to pierwszy raz z tobą musiał wcześniej wyczuć co z ciebie za babol i że jak nawali to się księżniczka obrazi śmiertelnie żenada - masz 12 lat żeby tak reagować na potknięcie faceta w łóżku???? dobrze ci napisali - trzeba było spróbować po jakimś czasie znowu, a problem by się już pewnie nie powtórzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Widocznie go bardzo podniecasz, jak mu "spowszedniejesz" to będzie dłużej (chyba). Ciekawe czy po takiej reakcji kobiety on będzie w ogóle jeszcze dążył do kolejnych "kontaktów" z nią czy da sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła autorko trzeba było zawrzeć znajomość z wibratorem, nie opadnie nigdy, baterie wymienisz i jazda na całego dalej, a chłop , jak to chłop, mógł być po prostu wygłodniały seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa która dużo ryczy
mało mleka daje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moj ukochany
czasem dochodzi zbyt wcześnie (jego zdaniem) to dla mnie to nie jest nawet najmniejszy problem, wręcz przeciwnie cieszę się, że tak go podniecam że czasem nie może wytrzymać :) Uwielbiam sex z nim nie z powodu orgazmu jego czy mojego tylko sex sam w sobie sprawia mi przyjemność, czuć jego bliskość i oddawać mu to najcenniejsze (w sensie fizycznym-nie licząc uczuć) co mogę dać drugiej osobie. Ale jednocześnie wiem też, że faceci podchodzą do tego trochę inaczej. Mimo że kilka razy mówiłam mu jakie mam podejście do tego, to go to i tak czasem wkurza, a ja nie chcę mu za każdym razem wałkować by nie pomyślał, że na siłę chce go do tego przekonać. Ale odnosząc się do twojej sytuacji, a raczej do tego jak zareagowałaś... współczuję Twojemu chłopakowi takiej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...hmmm....
no niestety zdarza się czasem :) najbardziej mnie wkurza jak facet robi z siebie takiego ogiera, jaki to on nie jest i w ogóle, a po kilku ruchach... koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhh
taa :) a moze poprstu go tak bardzo podniecasz i dlatego : ) z tego powinnas sie cieszyc. 1 raz jest krotki nastepne apewno beda lepsze wystaczy odczekac i sprobowac ponownie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwy ryczą dużo
faktycznie. I cała para w gwizdek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego niz wytknac facetowi jego bledy czy niedoskonalosci w sferze seksu....NIE MA!!! i chociaz wielu sie nie przyznaje, to jest dla nich BAAARDZO wazna kwestia. Taka glupia (troche dziecinna), bezsensownie emocjonalna reakcja na pewno bardzo go dotknela. BARDZO zabolala. Poza tym seks to nie maraton czy inny bieg dlugodystansowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz wlasnie ogier po paru
ruchach jak jest napalony. Na stare lata dopiero musi sie napocic,zeby dojsc. Nie znasz sie na facetach, panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhh
a po 2 mozemy byc zawiedzione ale wlasnie nie mozna wytykac tego facetowi. najlepiej to przemilczec i zachowywac sie normalnie i przytlulic to ze raz sie zdarzylo nie znaczy ze caly czas tak bedzie a jesli partnet nie zaspokoja to znalesc innego a nie go dolowac i wpuszczac w kompkleksy a po 3 postwic sie na ich miejscu gdybym wam cos nie wyszlo czulybyscie sie nie zrecznie gdyby partner wam to wypominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×