Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość architektkamałolata

architekt-dziwna propozycja?

Polecane posty

Gość architektkamałolata

jestem na architekturze i poważnie mysle o wykonawstwie wnetrz-mój kierunek ejst do tego również odpowiedni-zastanawiam sie nad zamieszczeniem ogloszenia w gazecie z propozycja bezplatnego zaprojektowania restauracji baru klubu. Zrobilabym to w ramach doświadczenia i potem zdjęc i nabytej praktyki użyła-myślicie ze to ma sens? ze ktoś sie na to skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie skusi, skoro nieodplatnie - gdyby mu sie nie spodobalo, moze przeciez podziekowac;) moim zdaniem swietny pomysl;) a przy okazji - raczej dochodowa praca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektkamałolata
ale boje sie trohce- bo ide za ciosem technicznym-a tam tzreba troche artyzmu;) ale moze sprobuje za darmo zrobic projekt-w sumie na studiach nie ma nic a nic do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga xxx
to gdzie ty studiujesz? na architekturze nie ma nic do roboty? jak ja studiowałam architekture to naprawdę było co robić ..... a pomysł dobry, nabierzesz doświadczenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
w ten sposób uczymy pracodawców nie szanować wykonanej pracy...potem komuś nie płaci, obcina..płace, bo..zawsze znajdzie się ktoś inny na jego miejsce..ktoś kto wykona coś za darmo.. pracodawcy to cwaniaki..gdyby nie byli takimi cwaniakami nie mieliby firm...upadłyby;) Możesz wykonać projekt ale..za połowe ceny...:) To też się im opłaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektkamałolata
mam co robic oj mam-ale lubie zycie na wysokich obrotach-ale okej nawet za polowe ceny moga mi tego nie zlecic-bo wezma kogos z wiekszym doswiadczeniem-wiec sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to ma sens;) Osoba dla ktorej bedziesz projektowac np. bar i tak nic nie traci, a Ty zdobedziesz doswiadczenie:) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×