Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamelia37

Czy to normalne ??

Polecane posty

Gość Kamelia37

Witam was mam pytanie co może chcieć kobieta mając męża i dzieci szukająca swojej sympati z lat młodości ??? Bo ostatnio do mojego męża odezwała się jego dawna miłość pisząc że prosiła koleżnakę aby ta znalazła dla niej numer gg mojego męża.Nie wiem co o tym sądzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym szukała
wspomnień, sentymentu, dokończenia czegoś, bzykniecia, hmm... nasza klasa... no cóz miałabym obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia37
No właśnie coś mi tu ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja...25
do mojego mężczyzny odezwała się była dziewczyna...po pół roku.Zdobyła jego numer telefonu, a potem nagabywała na spotkanie...gdy się pytał o czym chce rozmawiać, ona nie chciala powiedzieć. Spotkali się- potem On opowiadał,że Ona potrzebowała wsparcia...no ciekawe po poł roku sobie przypomniała i nie ma nikogo wokół siebie, tylko mój mężczyzna 200km od niej mieszkający nadawał się na rolę pocieszyciela... Domyśliłam się,już wcześniej o co jej chodzi...pewnie nie miala nikogo innego pod nosem... Wcześniejsze smsy były z pretensjami, że nie ma czasu się z nią spotkać itp. z wyrzutami wręcz...Powiedzial jej,ze jest z kimś (tzn ze mną)...po tym ich spotkaniu też wypisywała-SUKA! Potem zdarzyło się ,że pojechaliśmy do miasta gdzie Ona mieszka, mój mężczyzna miał się spotkać z jej bratem, mieliśmy iść gdzieś i co..? Miała na tyle tupetu,aby przyjść...na początku nie wiedziała kim jestem,ale potem,gdy już wiedziała mina jej zrzedła (stwierdziła,że chyba się upije) Poszliśmy potańczyć, to cały czas nas obsrwowała... Cieszę się,że pojechaliśmy tam razem...od tamtej pory chyba 1 sms tylko od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja...25
kocham żonę, ale kawałek serca zostawiłem mojej pierwszej dziewczynie... POCZYTAJ TEN TOPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
do mnie tez jakis czas temu odezwal sie byly, po wielu latach. i tak sobie przez kilka miesiecy pisalismy mejle, niezbyt czesto. ja bylam juz od dawna w nowym zwiazku i byly mnie absolutnie nie interesowal, ale fajnie bylo powspominac, moze wlasnie dokonczyc jakies niedokonczone rozmowy, przypomniec sobie jaki byl beznadziejny i jak fajnie, ze juz z nim nie jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×